Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mario Kart 8 Deluxe güncellemesi, yarışlarda hangi öğelerin görüneceğini seçmenizi sağlar

Mario Kart 8 Deluxe güncellemesi, yarışlarda hangi öğelerin görüneceğini seçmenizi sağlar

Mario Kart 8 Deluxe için yeni bir ücretsiz güncelleme, yarışlarınıza özel kargaşa getiriyor. yeni ile Özel öğeler seçeneğiOyuncular, oyunda hangi öğelerin görüneceğini seçebilir ve hatta savaşlardaki takım yarışlarında her takıma belirli öğeler atayabilir. Seçenek, çevrimdışı VS yarışlarında ve belirli çevrimiçi modlarda kullanılabilir.

Özel öğe seçeneği, yarışlarınızda daha fazla kaos yaratabilir ve oyuncuların sandıklarda görünen güçlendirmeleri rastgele seçmesine olanak tanır. Tamamen sürüşe dayalı bir mod arıyorsanız, öğeleri tamamen kapatabilirsiniz.

Mevcut tek öğenin Bullet Bills olduğu bir oyun hayal edin. Ya da sadece kırmızı kabuklar. Ya da tüm Blue Shells yarışıyla yeni bir yas tutma düzeyine ulaşın.

Yeni özellik, oyuncuların yarışlarını kapsamlı bir şekilde kişiselleştirmelerine olanak tanıyarak sayısız yeni oyun yolu yaratıyor. Şimşeğin gücünden nefret ediyor ve ateşlendiğini görmek mi istiyorsunuz? Kabuk veya Mantar yerine sandık eşyası ödülü olarak jeton almanıza dayanamıyor musunuz? Korkmayın, Özel Öğeler seçeneği size yardımcı olmak için burada.

Yeni güncelleme artık ücretsiz olarak sunuluyor. Oyuna sekiz yeni parça getiren premium Booster Course Pass Wave 3’ün lansmanıyla birlikte geliyor. İz, Merry Mountain, Peach Gardens, Maple Treeway, Rainbow Road, Rock Mountain Mountain, Boo Lake, Berlin Byways ve London Loop’u içerir.

Sekiz parça, bireysel bir eklenti olarak değil, yalnızca 24,99 $’lık Booster Course Pass’in bir parçası olarak mevcuttur. Bununla birlikte, DLC’yi satın almak, kullanıcılara daha önce yayınlanmış 16 kursa ve 2023’te 24 kursa daha hak veriyor.

Carson Burton, IGN için bağımsız bir haber yazarıdır. Onu Twitter’da @carsonsburton adresinden takip edebilirsiniz.

READ  AMD Ryzen 7000 Serisi, Sınırlı Bir Süre İçin Çin'de %27 Daha Düşük Fiyat Aldı