Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Robert Pattinson, Batman’i oynamak için şekil almak için “su yudumlarını saydığını” açıkladı.

Robert Pattinson, Batman’i oynamak için şekil almak için “su yudumlarını saydığını” açıkladı.

Robert Pattinson’ın The Batman’de Bruce Wayne/Batman’ı oynamak için yalnızca birkaç ayı var ve ilginç tekniklerinden bazılarını ortaya koyuyor.

35 yaşındaki Londra doğumlu, yeni bir röportajda Batman formuna girmek için bazı fitness sırlarını açtı. insanlar.

Önceki Twilight Heart, tekniklerinden birinin vücudunu daha fazla öne çıkarmak için su yudumlarını sınırlamak olduğunu ortaya çıkardı.

In Shape: Robert Pattinson’ın The Batman’de Bruce Wayne/Batman’ı oynamak için forma girmesine sadece birkaç ayı var ve ilginç tekniklerinden bazılarını açıklıyor.

Pattinson, “Film başlamadan önce yaklaşık üç ayım vardı ve sonra her zaman işten önce ve sonra çalışıyordum” dedi.

Oyuncu, ‘Tişörtünle izlemeden önce sadece kesip dilimleyip dilimledin ve su yudumlarını sayıyorsun’ diye ekledi.

Su yudumlarını hesaplama tekniği amatör güreşlerde ağırlığı azaltmak için ve vücut geliştiriciler tarafından büyük gösteriden önce kullanılır.

Antrenman:

Antrenman: “Film başlamadan önce yaklaşık üç ayım vardı ve sonra her zaman işten önce ve sonra çalışıyordum,” diye açıkladı Pattinson

a Kas ve fitness Makale, gösteri gününde, vücut geliştiricinin ön yargıda bulunmadan önce “hafif yudumlar” su almasını öneriyor, bu Pattinson’ın Batman görünümü için tersine çevirdiği bir teknik.

Forma girmek için sadece birkaç ayı olmasına rağmen, “utanç benim en büyük motivasyon kaynağım, %100” dedi.

Pattinson filmde üstsüz değilken Pattinson’ın ünlü tulumunu giymiş, bu da karakterle daha çok bağ kurmasına yardımcı olmuş.

Utanç: Forma girmek için sadece birkaç ayı olmasına rağmen, şunu açıkladı:

Utanç: Forma girmek için sadece birkaç ayı olmasına rağmen, “utanç benim en büyük motivasyon kaynağım, %100” dedi.

Komik çünkü senaryoyu okudunuz ve “Böyle cüretkar davranan bu karakteri nasıl oynayabilirim?” diye anlamaya çalışmak için çok zaman harcadınız. Pattinson başladı.

Ve çekime yaklaştıkça paranoyaklığım artıyor – bilirsiniz, evde tişörtle oturmak biraz saçma – ve sonra onu giydin. Bunun için temel bir gücü var” diye ekledi.

READ  2022 Billboard Müzik Ödülleri Kazananları

Takım elbiseyi giyerken, “İnsanlar size farklı tepki veriyor, ekip farklı tepki veriyor. Tüm dünyanız bir anda değişiyor.”

Dünya değişiyor: Takım elbiseyi giyerken devam etti,

Dünya değişiyor: Takım elbiseyi giyerken, “İnsanlar size farklı tepki veriyor, ekip farklı tepki veriyor. Tüm dünyanız bir anda değişiyor” diye devam etti.

Bold: 'Komik çünkü metni okuyup anlamaya çalışmak için çok zaman harcıyorsun, "Bu tür cüretkar hareketler yapan bu karakteri nasıl oynayabilirim?" Pattinson başladı

Bold: “Bu komik çünkü senaryoyu okuyup ‘Böyle cüretkar davranan bu karakteri nasıl oynayabilirim?’ diye anlamaya çalışmak için çok zaman harcıyorsunuz. Pattinson başladı

Sonra yerdeki tam yansıma veya gölge gibi o bakışı yakalayabilir ve karakterin sizden daha büyük olduğunu anlayabilirsiniz. Pattinson, bunun biraz taç takmak gibi bir şey olduğunu açıkladı.

Batman filmi 4 Mart’ta vizyona giriyor ve Amerikalı eleştirmenler, Rotten Tomatoes eleştirmenlerinden %87 “yeni” reyting alan süper kahraman draması için tezahürat yapıyor.

Batman’in gişede de büyük bir hafta sonu geçirmesi bekleniyor. Teslimat süresi 225 milyon dolar ile 240 milyon dolar arasında küresel bir lansman bekliyoruz.

Eleştiri eleştirisi: Batman, 4 Mart'ta vizyona giriyor ve Amerikalı eleştirmenler, %87 oranındaki süper kahraman draması hakkında çıldırıyor "Taze" Rotten Tomatoes eleştirmenlerinden puan

Eleştiri eleştirisi: Batman filmi 4 Mart’ta vizyona giriyor ve ABD’li eleştirmenler, Rotten Tomatoes eleştirmenlerinden %87 “yeni” reyting alan süper kahraman draması hakkında çıldırıyor.

Küresel olarak: Batman'ın gişede de büyük bir hafta sonu geçirmesi bekleniyor ve küresel lansman için son tarihin 225 milyon ila 240 milyon dolar arasında olması bekleniyor.

Küresel olarak: Batman’ın gişede de büyük bir hafta sonu geçirmesi bekleniyor ve küresel lansman için son tarihin 225 milyon ila 240 milyon dolar arasında olması bekleniyor.