Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Çarkıfelek’ ‘yaşam boyu hayal’e ulaşmak için ‘aşağılama’ nedeniyle kayboldu

'Çarkıfelek' 'yaşam boyu hayal'e ulaşmak için 'aşağılama' nedeniyle kayboldu

Wheel of Fortune yarışmacısı Christopher Coleman, adının çamura sürüklenmesinden bıkmıştır.

Coleman Öğlen Salı Gecesi “Çarkıfelek” O ve diğer oyuncuları Thomas Lipscombe ve Laura Machado’nun hiçbir şey olmadığında tartışmaya neden olduğu bir bölüm. Bilmecenin doğru cevabını tahmin edin: “Şapkanızda bir tüy daha.”

Perşembe günü, Coleman alaycılık duygusundan bahsetti, TMZ diyor Bölüm yayınlandıktan sonra hissettiği yaygın düşmanlık hakkında.

“Wheel of Fortune” yarışmacısı Christopher Coleman, uzun süredir devam eden yarışma programıyla ilgili deneyimini anlattı.
Çarkıfelek / ABC

“Bu ifade [‘Another feather in your cap,’] Bu, altı ya da yedi yaşındayken öğrendiğim bir şey. Ama 30 yılı aşkın süredir duymadım ve bu yüzden benim için uzun zaman oldu” diye başladı.

Coleman, Fortune setinde olmakla ilgili olarak, “Üretimdeyken de çok fazla inceleme ve baskı alıyorsunuz” dedi. “Pek çok insan evde rahat koltuklarında oturup televizyona bağırıp çağırıyor. [the contestants] Bu bulmacanın ne olduğunu tahmin etmeye ve çözmeye çalışan gerçek zamanlı ve gerçek zamanlı insanlardır.”

Çarkıfelek
Yarışmacıların kafasını karıştıran doğru bilmece “Şapkanıza bir tüy daha” oldu.
Çarkıfelek

“Üzücü olan kısım, insanların biz [the contestants] Zeki değillerdi ve üniversite derecelerimizi küçümsemeye çalışıyorlardı.

Ardından Coleman, sosyal medyada kendisine gelen “troller” hakkında birkaç söz yazdı. “Trollere söyleyeceğim şey şudur: ‘Oraya çıkın. Yarınızın topluluk önünde konuşma becerisi bile yok. Çarkıfelek’e gidiyorsun ve bizim durduğumuz yere gidiyorsun. “Ve sonra dışarı çıkıp eşekleri kendileri yaptıklarında başka bir konuşma olacak.”

Bu anın “münferit bir olay” olduğunu ve insanların “daha fazla sempati, daha fazla zarafet ve anlayış” istediğini açıkladı.

Coleman, “Bana ve diğer yarışmacılara karşı soğukkanlı olun, çünkü biz çok eğitimli insanlarız ve ömür boyu hayalimiz olan bir şovda boyun eğdirilip herkesin önünde küçük düşürüldüğümüz bir duruma düşmek istemiyoruz” dedi.

Hayatında “pek çok pişmanlığı” olmamasına rağmen, “şimdi bildiklerimi o zaman bilseydi”, ikinci denemesinde çarkı döndürmek yerine bulmacayı doğru çözeceğini söyleyerek sözlerini sonlandırdı.

READ  Taylor Hawkins: Foo Fighters'ın davulcusu

“İşte burada yanlış yaptım ve tüm sorumluluğu alıyorum” dedi.

Çarkıfelek
Christopher Coleman, Thomas Lipscombe ve Laura Machado Salı gecesi şovunda yer aldı.
Çarkıfelek

Sunucu Pat Sajak, dünkü programında yarışmacıları savunmak için ayağa kalktı ve Twitter’da izleyicilere şunu söyleyen uzun bir mesaj dizisi yayınladı. “Küçük bir kalbin var.”

75 yaşındaki Sajak, “İyi insanlar bir oyun oynamak, biraz para kazanmak ve belki de ömür boyu bir hayali gerçekleştirmek için şovumuza geldiğinde ve sonra yanlış bir şey yaptıklarında veya bir şeyler ters gittiğinde çevrimiçi olarak güldüğünde beni her zaman incitir” dedi. . .

Önemsiz bilgi programı sunucusu kısmen şunları ekledi, “Bunlar, koltuğunuzdayken takdir edemeyeceğiniz türden bir gerilim altında kötü bir durumda olan iyi insanlar. Güzel kahkahalar bir şeydir. Kahretsin, gülüyorlar. Ama hey, onları biraz rahat bırak. Orada olmadıkça, stüdyonun ne kadar farklı olduğu hakkında hiçbir fikrin yok.”