Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Robin Roberts, Sam Şampiyonu Turks ve Caicos’ta bir gemi yolculuğunun keyfini çıkarın

Robin Roberts, Sam Şampiyonu Turks ve Caicos’ta bir gemi yolculuğunun keyfini çıkarın

Günaydın Turks ve Caicos!


Yıldızlar Günaydın Amerika Son zamanlarda Turks ve Caicos Adaları sularında yelken açan Robin Roberts, paylaşıyor Bir tekne gezisinin fotoğrafı Cumartesi Instagram’da.


62 yaşındaki Robbins, yardımcı sunucuları Sam Champion ve Gio Benitez, seyahat muhabiri Emily Kaufman ve şirketi ile yurt dışına seyahat etti.


“Çok takdir edilen bir molada Fabu zamanı ile başladı @TaylorSwift Konser… sonra mutlu yerimiz Key West… ve sonra gezi #seyahat grubu yapmak #TürksandÇaykosRoberts, geziyi ayarladığı için Benitez’in kocası Tommy DiDario’ya teşekkür ederek yazdı.

“Hayal edebileceğiniz her şekilde harika! Batı kıyısındaki bir görev için herkesi bir gün erken terk etmem gerektiği için gerçeğe dönüyorum” diye devam etti.


Roberts, #saturdayvibes hashtag’iyle mutlu bir şekilde bitirdi, “Üzgün ​​değilim, sadece mutluyum ve böyle olduğu için kutsanmış durumdayım!”


37 yaşındaki Benitez sevimli bir bumerang paylaştı Kocamla tekne gezisine çıkma zamanı Instagram’da.
READ  İran'daki Azerbaycan Türkleri 'özgürlük, adalet, milli hükümet' istiyor


“🎶 Deredeki adalar. Biz buyuz. 🎶”, gönderiye Dolly Parton ve Kenny Rogers’ın “Islands in the Stream” sözlerini alıntılayarak altyazı ekledi.


Cuma günü, ABC muhabiri bir yazı yayınladı. Grup fotoğrafı “Büyülü bir adada sevgiyi ve dostluğu kutluyoruz. Sana mutlu cumalar! #travelsquad #aşk dörtlüsü.”


Hiçbir hikayeyi kaçırmayın – abone olun Halkın ücretsiz günlük bülteni İlginç ünlü haberlerinden insanların ilgisini çeken hikayelere kadar insanların sunduğu en iyi haberlerle güncel kalın.


Haftalık görünür GMA “Seyahat Anne” ​​olarak – Aynı sahneyi dublajlayıp instagram hesabında paylaştı.Harika bir tatil grubu!


“Bu harika insan grubuna duyduğum sevgiyi, saygıyı ve hayranlığı anlatmaya kelimeler yetmez” diye yazdı. “Şimdiye kadar bulunduğum en güzel yerlerden birine harika bir seyahatin tadını çıkarıyorum.”