Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Royal Rumble’da WWE Unvanlarını savunan Roman Reigns; Sami Zayn bir kahramana dönüşüyor ve kalabalıktan büyük tepkiler alıyor.

Royal Rumble’da WWE Unvanlarını savunan Roman Reigns;  Sami Zayn bir kahramana dönüşüyor ve kalabalıktan büyük tepkiler alıyor.

Roman Reigns’in WWE’deki hakimiyeti, Cumartesi gecesi WWE’de Kevin Owens’a karşı WWE Şampiyonası ve Evrensel Şampiyonluğu kemerlerini savunduğunda devam etti. Kraliyet gürültüsü Ancak maçın sonundaki maskaralıklarından sonra The Bloodline üyelerini kaybetmiş olabilir.

Yanında Sami Zayn ve Paul Heyman varken Reigns, Owens’la karşı karşıya geldi. Birden fazla Süpermen yumruğu indirdi ve bir mızrak fırlattı. Owens birkaç kez, maç sırasında bir bariyer dahil. Reigns, Owens’ı sıkıştıracak ve unvanlarını korumak için üç kişiyi sayacaktı, ancak yenilgi devam etti.

FOXNEWS.COM’da daha fazla spor yayını için buraya tıklayın

11 Nisan 2021; Tampa, Florida, ABD; Raymond James Arena’da WrestleMania 37 sırasında Sami Zayn (yeşil kıyafetli), Logan Paul (siyah ceket) ve Kevin Owens (siyah gömlek/pantolon) ile karşı karşıya.
(Joe Camporeale-USA TODAY Sports)

Jimmy ve Ji Uso ve Solo Sekowa, Reigns’in şampiyonluk savunmasını kutlamak için çıktılar. Grup, Owens’a ceza vermeye devam etti. Usos, boynuna bir sandalye koydu ve Sekowa tüm gücüyle vücudunu fırlatıyordu. Daha da kötüsü, Heyman kelepçeleri çıkardı ve Owens’ı halka halatlara bağladı.

Usos, Owens’a birkaç süper vuruş yaptı ve ardından Reigns, Owens’a bir sandalye ile vurdu. Zayn, Reigns’e bunu yapmaması için yalvardı.

Zayn, eski dostunu korumaya çalışarak, “Bu senin emrinde,” dedi. “Bunu yapmana gerek yok. Sen bundan daha iyisin.”

LOGAN PAUL, RICOCHET STUN PRO Fanları Elektrik Kraliyet Anıyla Güreşiyor, Elon Musk Tartışıyor

Reigns, Zayn’e The Bloodline’daki yerini kazanma şansı verdi. Ancak Fahri Üç, Reis’e dönüp sırtına sandalyeyle vurdu. the Alamodome’da bir kalabalık Teksas, San Antonio’da, gecenin en gürültülü patlamalarından birinde mekanın çatısı neredeyse patlıyordu.

The Bloodline’ın geri kalanı Zayn’a saldıracak. Ancak Jey Uso, iki yıldan fazla bir süredir WWE’nin başında olan fraksiyona yeni bir kan davası ekleyerek çelişkili olacak ve ringe girip çıkacak.

READ  Austin Butler, 'Elvis' fragmanında King'e dönüşüyor

“F – Sen Romalısın!” kalabalık alkışladı.

Roman Reigns, 19 Şubat 2022'de Suudi Arabistan'ın Kızıldeniz liman kenti Cidde'deki Cidde Superdome'da WWE Elimination Chamber 2022'de Bill Goldberg'i yendikten sonra bunu kutluyor.

Roman Reigns, 19 Şubat 2022’de Suudi Arabistan’ın Kızıldeniz liman kenti Cidde’deki Cidde Superdome’da WWE Elimination Chamber 2022’de Bill Goldberg’i yendikten sonra bunu kutluyor.
(https://twitter.com/LuigiWrestling/status/1619564428525174784)

FOX HABER uygulaması için tıklayın

Ancak dayak, soyun geri kalanı yorulana kadar devam etti. Faction ringden çıkıp şeritte ilerliyordu ama elinde başka bir sorun vardı.