Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

TikToker, Micro Thong peel, Bralette’i ölçmek için tortilla cipsleri kullandı

  • Bir kadın, 22 Ocak’ta TikTok’ta Skims mikro braleti ve tangasının videosunu paylaştı.
  • TikTok’ta viral olan hacmi göstermek için Trader Joe’nun restoran tarzı çiplerini kullandı.
  • Video ayrıca hayranlardan yorumlar bölümünde şakalar paylaşmalarını istedi.

İnterneti eğlendirmek için bir kadın, Skims mini sütyeninin ve tangasının büyüklüğünü kanıtlamak için Trader Joe’nun restoran tarzı tortilla cipslerini kullandı.

Kim Kardashian’ın giyim ve giyim markası Skims, geçen Pazar günü Sarah adlı bir kadının @ hesabı altında yer alması TikTok’ta dalga yarattı.Babisarita, yakın zamanda yapılan bir satın almayla ilgili bir video. Insider’a Skims Fits Everybody’de “şansını denediğini” söyledi mikro tanga Ve Mikro Üçgen Bralettoplamda yaklaşık 40 dolara mal oldu.

Sarah, “Yani, SKIMS mini bikinisine bakıp boyutunu merak ediyorsanız, bunlar tortilla cipsleri harika bir beden,” dedi. Karşılaştırma için ayrı ayrı folyolarla kaplanmış bralet ve tanga kuplarını gösteren bir fotoğraf ekledi.

bbysarita tarafından TikTok üzerinde SKIMS incelemesi

TikTok hesabı @bbysarita’dan Skims bralet ve mikro tanga fotoğrafı.


@bbysarita/TIkTokSarah daha sonra bralet ve mikro tanga kombinasyonunu denedi ve düşüncelerini bir toplantıda paylaştı. Videoyu takip edin.

Skims temsilcileri, Insider’ın yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Sarah, erkek arkadaşı ve erkek arkadaşının ondan “Dorito bikini” oynadığını söylemesinin ardından bralet ve mikro tanga hakkında bir TikTok yaptı.

28 yaşındaki bir yazılım mühendisi olan Sarah, Insider’a satışa çıktıktan sonra gümüş sutyen ve mikro tanga konusunda bir şans vermeye karar verdiğini söyledi. Daha önce bir yaz müzik festivali için iki tonlu bir bralet almıştı ama kısa süre önce verdiği bir siparişin ardından iç çamaşırı evine gelir gelmez mini tangayı denedi.

Sarah, “Ne kadar küçük olduğuna çok güldüm,” dedi. “Altlarının ne kadar küçük olduğuna şaşırdım, özellikle de onları kıyafetlerin üzerine denediğinde. Hepsi ipti.”

TikTok’ta bir beden karşılaştırması paylaşma fikri, Sarah’nın erkek arkadaşı Ryan ve ortak arkadaşları Sean’ın bralet ve mikro tangalarıyla dalga geçmesinden sonra başladı.

Sarah, “Arkadaşım Ryan ve en iyi arkadaşımız Sean, gömleği ilk giydiğimde buna Dorito bikini derlerdi,” dedi. “Popların büyüklüğüne gülmekten ağlıyorduk, o da dolaptan tortilla cipslerini çıkardı ve bir karşılaştırma yaptı. Cipsler bir bikininin tüm kumaşından daha büyüktü.”

Sarah, fotoğrafı daha sonra erkek arkadaşının kendisine gönderdiğini ve fotoğrafı TikTok’ta paylaşmadan önce önce Instagram Hikayelerinde paylaştığını söyledi. Video, uygulamada hızla viral oldu ve bir haftadan kısa bir süre içinde 7,9 milyondan fazla görüntülendi ve TikTok kullanıcılarından yaklaşık 5.000 yorum aldı – bunların çoğu çileyle alay etti.

Bir yorum 20.000 okunma beğenisi topladı “(Bir torba Doritos açar) dolandırıcılığı yapar.”

“5 katlı kalın bir börek en az 5 tortilla cipsidir” yorumunda 67.000 beğeni eklendi.

Urban Decay’in resmi TikTok hesabı bile ağırlığını koyarak şöyle yazdı: “İçinizdekileri geçirin.”

Sarah’ya göre, video internette ilgi görmeye başladığında şakalar ve çift anlamlı kelimelerin birleşimi dikkatini çekti.

Sarah, “Urban Decay Cosmetics’in sosyal medya yöneticisi şakalara katılmaya başladığında şaşırdım” dedi. “Kim’in bir tepki verip vermeyeceğini görmek için bekliyorum.”

Yorumların çoğu gülmek için yapılırken, bazı TikTok kullanıcıları braletin göğüs ölçüsü küçük olanlar için mükemmel olacağına dikkat çekti.

Bir kişi “Sonunda benim için bir sütyen” yazdı.

READ  Köpeğin Gücü: Yönetmen Jane Campion, Sam Elliott'u eleştiri için 'biraz ****' olarak nitelendiriyor