Temmuz 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Safety Devin McCurty, 13. sezon için New England Patriots’a geri döndü

Safety Devin McCurty, 13. sezon için New England Patriots’a geri döndü

Foxborough, Mass. – Emniyet Devin McCurty 13. sezonu için New England Patriots’a dönerek Pazar günü haberi benzersiz bir şekilde duyurdu.

Bir kaynak ESPN’e anlaşmanın bir yıllık olduğunu ve McCourtty’ye 9 milyon dolar ödeyeceğini söyledi.

McCourty’nin önceki sözleşmesi geçersizdi ve Çarşamba günü sona erecekti, ancak şimdi eklenen bir yıllık anlaşma ile, maksimum ücreti 2022’de 9 milyon dolardan az olacaktı. Bu, Pazar günü yaklaşık 10 dolar ile gelen Patriots için önemli. . kapsama alanında milyon.

McCourtty’nin haberi nasıl duyurduğuna gelince, çocuklarına bunu Twitter hesabında paylaştırdı. vidyoda.

“Gelecek yıl nereye gidiyoruz?” oğlu Bryden’a sordu.

“Foxboro!” Kızı Lundin bağırdı.

Son 11 sezonun her birinde New England Patriots’un kaptanı olan McCurty, takımdaki 12 yıllık kariyeri boyunca NFL’nin en kalıcı oyuncularından biri oldu.

188 normal sezon maçında (her maçtan başlayarak) ve 24 playoff maçında oynadı. 24 playoff başlangıcı, NFL tarihinde Tom Brady (47), Jerry Rice (29) ve Peyton Manning’in (27) arkasında dördüncü oldu.

2010 yılında Rutgers’tan ilk tur draft hakkı olarak lige girdiğinden beri, New Orleans Saints’in güvenliğinin önünde NFL’de 11.446 en iyi şutu oynadı. Malcolm Jenkins (11407).

Ağustos’ta 35 yaşına girecek olan McCourty, fast food tarihindeki (37) dördüncü Patriots ve franchise tarihinde kariyerinde 30 gol atmayı başaran sadece üç oyuncudan biri.

Sahadaki katkıları iyi belgelenmiş olsa da – koç Bill Belichick, bir lise oyun kurucusu olarak sosyal yardımını sık sık hayati olarak nitelendirdi – McCurty, sosyal adalet girişimleriyle saha dışında büyük bir etki yarattı.

2020’de, Belichick ödül töreninde McCorty’ye şunları söyledi: “Size koçluk yapmak, sadece futbol takımımız için ne ifade ettiğiniz için değil, aynı zamanda böyle harika ve ilham verici bir adam olduğunuzu görmek için gerçek bir onurdu. Sen en iyi rol modelisin. “

READ  Kolej Maç Sonuçları, Program ve Bugünkü Maçlar: Batı Virginia'nın Pete'e karşı maçı birinci hafta Perşembe günü başlıyor

Patriots’ın Pazar günü yaptığı tek haber McCourty’nin dönüşü değil.

Ekip, ikinci tur teklifini sınırlı ücretsiz alıcıya genişletti Jacoby Myers, Ajan Drew Rosenhouse ESPN’den Adam Shifter’a söyledi. İhale, Myers’a 2022’de 3,9 milyon dolar ödeyecek. Myers, geçen sezon 866 yarda 83 resepsiyonla Patriots’a liderlik etti.

Takım ayrıca kısıtlı bir serbest oyuncu için teklif vermiyor Jacob JohnsonRosenhouse ESPN’e söyledi. Bu, geçen sezon hücum vuruşlarının %28’ini oynayan Johnson’ı sınırsız bir serbest oyuncu yapıyor.