Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ücretsiz MLB Ajansı Söylentileri: Kilitleme sona erdikten sonra beyzbolun sıcak sobası yeniden alevlenirken canlı güncellemeler

Ücretsiz MLB Ajansı Söylentileri: Kilitleme sona erdikten sonra beyzbolun sıcak sobası yeniden alevlenirken canlı güncellemeler

Beyzbol Ligi ve MLB Oyuncuları Derneği Perşembe öğleden sonra yeni bir toplu iş sözleşmesi üzerinde anlaşmaya vardı. Sahibi tarafından empoze edilen kapatma sona erdi, başlangıcından yaklaşık 99 gün sonra. Bu, 1994-1995 oyuncuların grevinden (232 gün) sonra beyzbol tarihindeki en uzun ikinci kesintiydi. Kapanmanın sona ermesi, beyzbolun tekrar işbaşı yaptığı anlamına gelir ve bu, serbest oyuncu ile anlaşmaların ve anlaşmaların tekrar yapılabileceği anlamına gelir. Evet, yine ocak başı sezonu ve bahar antrenmanı oyunumuz başlamadan önce başka bir aksiyon telaşı görüyoruz.

kapatmadan önce, CBS Sports’un En İyi 10 Serbest Temsilcisinden Yedisi Takımlarla İmzalandı. Bu, Carlos Correa, üçüncü kaleci Chris Bryant ve birinci kaleci Freddy Freeman’ı kalan en iyi isimler olarak bırakıyor. İzlemeye değer diğer oyuncular arasında savunma oyuncusu Seiya Suzuki (Japonya’nın NPB’sinden MLB’ye katılan) ve Kenley Jansen’in yakın akrabası yer alıyor.

Bu isimlerin hepsi açık piyasada, ancak işler Cuma günü hareket etmeye başladı. İşte sokağa çıkma yasağının Perşembe gecesi kaldırılmasından bu yana dikkat çeken hareketler.

Önemli Ücretsiz Temsilci Fırsatları

Tahtadan çıkacak bir sonraki büyük balık Freeman olabilir, Kimin Dodgers ile görüştüğü söyleniyor. MLB işlemleri dünyasındaki en son gelişmeleri takip etmenize yardımcı olmak için CBS Sports, canlı güncellemeler ve analizler sağlayacaktır. Aşağıdan takip edin.

READ  ESPN'de maçlar nasıl izlenir?