Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

SAG Ödülleri’nde Brian Cox Veraset Üyesi: Rusya’nın Ukrayna’ya Saldırısı ‘Gerçekten Korkunç’

SAG Ödülleri’nde Brian Cox Veraset Üyesi: Rusya’nın Ukrayna’ya Saldırısı ‘Gerçekten Korkunç’

Aktör Brian Cox, Pazar günü Screen Actors Guild “Succession” aktörleri ödülünü alırken Ukrayna’daki çatışma ve Rus sanatçıların susturulması hakkında duygusal olarak konuştu.

HBO dizisinde Logan Roy’u oynayan İskoç aktör, Rusya’daki sanatçıların Ukrayna’daki durum hakkında görüşlerini ifade etmesine izin vermeme konusunda kamuoyu önünde konuşmadan önce Rusya’nın Ukrayna’ya saldırısının “gerçekten dehşet verici” olduğunu söyledi.

“Eklemek istediğim bir şey var ki benim için önemli olduğunu düşünüyorum ve umarım sizler için de önemli olur ve aktörler, sanatçılar, yazarlar ve yönetmenler olarak sizlerde öyle olacağını düşünüyorum. O da benim aklıma gelen bir şey. “Ukrayna’da neler olduğu hakkında” dedi Cox, En İyi Dramatik Topluluk ödülünü kabul ederken. gerçekten”.

Oyuncu, Ukrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelensky’nin bir komedyen olarak geçmişi hakkında yorum yaptı.

Cox, “Başkalarını, özellikle de bizim mesleğimizi etkilemesi açısından özellikle korkunç. Ukrayna Devlet Başkanı bir komedyendi. Harika bir burlesk sanatçısıydı. Ve ona saygı duymalıyız. Başkanlığa gelmek harikaydı.” dedim.

“Beni gerçekten rahatsız eden şey, Rusya’da aktör, aktris, oyuncu, yazar ve eleştirmen arkadaşlarımın başına gelenler. Onlara, vatana ihanetin ağırlığı altında, Ukrayna hakkında bir şey söyleyemeyecekleri söylendi. Ve ben. Bunun çok korkunç olduğunu düşünüyorum ve bence hep birlikte durmalıyız.”

Cox ayrıca Rusya’daki kişilere, özellikle de ülkenin Ukrayna’yı işgaline karşı çıkan sanatçılara hitap etti.

“Bu insanlar için, Rusya’da olup bitenlerden hoşlanmayan insanlar, özellikle sanatçılar ve bence gerçekten onlara katılmalı ve gerçekten bir fark yaratabileceklerini umarak onlarla birlikte kutlamalıyız. Bence yapabilirler.” dedim.

Cox’un yorumları, Rusya cumhurbaşkanının ardından Perşembe günü başlayan Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinden günler sonra geldi. Rusya Devlet Başkanı Vladimir PutinVladimir Vladimirovich Putin Siber Yetkililer Federal Ajansları Olası Rus Saldırılarına Karşı Bağışıklamaya Çağırdı Rick Scott: Putin ‘katil bir haydut’, ‘gittikçe daha fazla bölgeyi yutmaya çalışmaya’ devam edecek Biden, Putin’in ‘amaçladığı tam tersi etkiyi ürettiğini’ söylüyor Daha Ukrayna’da askeri operasyon emri verdim.. Rus kuvvetleri o zamandan beri Ukrayna’daki bazı şehirlere sızdı, ancak saldırıları Ukrayna kuvvetleri ve sıradan vatandaşların direnişiyle yavaşladı.

READ  Jacqueline Zeman, diğer adıyla General Hospital'dan Bobby Spencer, 70 yaşında öldü.

Ukrayna İçişleri Bakanlığı Pazar günü yaptığı açıklamada, işgal sırasında Ukrayna’da en az 352 sivilin öldürüldüğünü söyledi.

Diğer oyuncular Pazar günü Screen Actors Guild Awards’da Ukrayna ile dayanışmalarını gösterdiler.

İngiliz Guardian gazetesine göre, Michael Douglas mavi ve sarı bir mendil taktı ve Tyler Perry, Shari Belafonte ve Douglas Hodge mavi ve sarı kurdeleler taktı. e! Haberler.

Aktris Leslie Odom Jr. ödül törenini A’nın katılımıyla açtı. Kısa gösterge Çatışma hakkında, “Ukrayna için kalbimizde bir yer tutuyoruz ve yakın barış için düşüncelerimizi, dualarımızı ve umutlarımızı gönderiyoruz” dedi.