Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Saints TE Jimmy Graham, tıbbi bir nöbet geçirdikten sonra tutuklandı

Saints TE Jimmy Graham, tıbbi bir nöbet geçirdikten sonra tutuklandı

LOS ANGELES – Jimmy Graham, tıbbi bir olay geçirdikten sonra Cuma gecesi Güney Kaliforniya’daki New Orleans Saints’te tutuklandı.

TMZ’nin bir raporuna göre, 36 yaşındaki Graham, polisin kendisini trafikte dolaşırken bulduğunu söylemesi üzerine kontrollü bir maddenin etkisi altında olduğu şüphesiyle tutuklandı.

Azizler, takım doktorlarının Graham’ın kafasını karıştıran bir nöbet geçirdiğine inandıklarını söyledi.

Ekip Cumartesi günü yaptığı açıklamada, “Jamie Graham dün gece New Orleans Saints’te kafasını karıştıran tıbbi bir olay yaşadı.” John Amos’un olası bir epileptik nöbet olduğuna inandığı durumun değerlendirilmesi için yerel bir hastaneye götürüldü ve geceyi tıbbi gözetim ve testler altında geçirdi. Bu sabah serbest bırakıldı ve Los Angeles Chargers’a karşı Pazar günkü maçın hazırlıklarına devam eden takımla birlikte.”

Graham, 25 Temmuz’da Saints ile bir yıllık anlaşma imzaladı ve 2010 seçmelerinin üçüncü turunda kendisini ilk olarak seçen takıma geri döndü.Graham, Seattle Seahawks’a takas edilmeden önce 2010’dan 2014’e kadar beş sezon Saints için oynadı. . Geçen sezon oyundan ayrılmadan önce Green Bay Packers ve Chicago Bears için de oynadı.

Azizler, Los Angeles Chargers’a karşı Pazar günkü sezon öncesi maçına hazırlık için Kaliforniya’dalar ve Chargers ile Costa Mesa, California’daki Jack Hammett Spor Kompleksi’nde ortak antrenman yaptılar. Graham, her zamanki gibi Cuma sabahı eğitime tamamen dahil oldu ve sonrasında yerel muhabirlerle konuştu.

READ  2022 Dünya Kupası'nın öne çıkanları: İspanya ve Almanya 1-1 berabere kaldı