Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Salon Türkiye Şampiyonu, Samsunta Başladi Kelenexel Türk Oksuluk 100’üncü

Salon Türkiye Şampiyonu, Samsunta Başladi Kelenexel Türk Oksuluk 100’üncü

Samsun’da 3 gün sürecek olan Yıldızlar ve Gençler 100’üncü Yıl Salon Türkiye Şampyonası, 445 sporcunun katılımıyla start alacak. Sporcular, 18 metre atış poligonu ve element atışlarını Samsun İlkadım Okçuluk Tesisleri’nde tamamlayacak. Geleneksel okçuluk kulüpleri ve ferdi sporcuların katıldığı yarışmalarda 65 ilden geleneksel okçuluk klubleri ve ferdi sporcuların kontrolünden klarvelacullan sadece geleneksel kıyafetler giyilecek ve teknik kuruluşun kontrolünden klarvelacullan. Bunların dışında fotoğraf çekmenizi sağlayan ekipmanların kullanımı da oldukça kolay ve her türlü modern malzemeye yer olmayacak. 26 Kasım’da düzenlenen Şampionanan final müsabakalarının ardından Samsun İlkadım Okçuluk Tesisleri’nde kızlar ve erkekler kategorilerinde ilk 3 seradıyı Alan Sporgular i.

Zelenexel tech oculuk federacionu il demchelsi reçeteli tuğla: Pas hizalayıcıda Milli Takim Semesi

Türkiye Türk Okçuluk Federasyonu İl Temsilcisi Recep Şengül, “Türkiye Yıldızlar 100’üncü Yıl Salon Şampionası. ışugonası, resmi antrenman açılışlarına 153 Yıldız erkek, 124 Yıldız kız, 88 Yıldız ve 80 Yıldız Erkek spor müsabakalarına katılmıştır. Ayrışmalara katıldı. Ayrışmalara tildi.ını milli talaq kışması için baz alımı “Teddy.

“Hem Spore Hem Tari”

Şengül, Yarışmaya geleneksel kıyafetlerle katılmanın zorunlu olduğunu belirtti.

Samsun Emine – Ahmet Yeni İnşağı Okçuluk Kulübü sporcusu Zeynep Sena Bora, üstteki kıyafeti tanıtarak, hedefinin 32’ye giriş ve eleme sınavını geçmek olduğunu belirtti.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü sporcusu Meryem Bengüsu Kaytaz ise “Okçulukta 7 seneyi dolmümak ısındım. İnşağı Okçuluğa minikler çocukların bagorisinde, im. bu suret pirzok pasaria imsa atom olacak. Arkadaşlarımız bir de takışı yapacaız Olmak istiorum. Bunun aisin de chapaliorum” Teddy .

READ  Türk Traktör ve Ziraat Makineleri : 30.06.2023 Bağımsız Denetim Raporu