Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Samsung Galaxy F54, Hindistan’da Android 14 ve One UI 6.0 güncellemesini alıyor

Samsung Galaxy F54, Hindistan’da Android 14 ve One UI 6.0 güncellemesini alıyor

Samsung, başka bir orta sınıf cihaz için Android 14 güncellemesini yayınladı: Galaxy F54 5G. Yeni güncelleme şu anda Hindistan’da mevcut ve Galaxy A54 ve diğer Galaxy A5x serisi akıllı telefonların çeşitli ülkelerde Android 14 tabanlı One UI 6.0 güncellemesini almasından birkaç hafta sonra geliyor.

Galaxy F54 Hindistan’da Android 14 güncellemesini alıyor

Galaxy F54 5G için Android 14 tabanlı One UI 6.0 güncellemesi artık Hindistan’da mevcut. Güncelleme, ürün yazılımı sürümüyle birlikte gelir 546BXXU3BWL1 Kasım 2023 güvenlik yamasını da içeren güncellemenin boyutu 2,37 GB olduğundan, indirmek için Wi-Fi kullanmak akıllıca olacaktır. Cihazı güncellemek için şu adrese gidin: Ayarlar » sistem güncellemesi Ve tıklayın İndirin ve yükleyin. Ayrıca yeni aygıt yazılımı dosyasını veritabanımızdan indirebilir ve manuel olarak güncelleyebilirsiniz.

Galaxy F54 için One UI 6.0 özellikleri

One UI 6.0 güncellemesi Android 14’ü temel alıyor. Tamamen yeni bir hızlı panel düzeni, yeni bir yazı tipi, yeni emoji tasarımları ve revize edilmiş bir bildirim tasarımı getiriyor. Ayrıca bildirim alanı için dalga animasyonu içeren yeni bir medya oynatıcı widget tasarımı da sunuyor. Kilit ekranındaki saat widget’ında artık daha fazla yazı tipi ve yerleştirme seçeneği var.

Samsung, daha basit bir kullanıcı arayüzü tasarımına sahip kamera uygulaması da dahil olmak üzere tüm uygulamalarını da geliştirdi. Yerleşik fotoğraf düzenleyici, daha net düzenleme kontrollerine sahipken, artık Samsung Studio olarak adlandırılan yerleşik video düzenleyici, taslakları kaydetme ve daha sonra düzenlemeye devam etme olanağı sunuyor. Aşağıdaki ayrıntılı videoda diğer tüm Android 14 ve One UI 6.0 özelliklerine göz atabilirsiniz.

için teşekkürler tavsiyeVeri deposu!