Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni Galaxy S24 Ultra sızıntısı, bunun Samsung’un yıllardır yaptığı en büyük yükseltme olduğunu gösteriyor

Yeni Galaxy S24 Ultra sızıntısı, bunun Samsung’un yıllardır yaptığı en büyük yükseltme olduğunu gösteriyor

X kullanıcısı Alvin, Galaxy S24 Ultra hakkında birkaç yeni bilgi ortaya çıkardı. the Gönderi yeniden yayınlandı Tanınmış sızıntı kaynağı Ice Universe tarafından, bu da ona büyük bir güvenilirlik kazandırıyor.

Galaxy S23 Ultra en iyi kameralı telefonlardan biri olmasına rağmen, çoğu insanın beğenisine göre son görüntüler bazen aşırı pozlanmış ve aşırı doygun görünüyor. Bugünkü sızıntı kamera işlemenin açık olduğunu iddia ediyor Galaxy S24 Ultra Daha iyi keskinleştirme ve doygunluk ile daha gerçekçi olacaktır. Umarız bu, genellikle Samsung telefon kameralarıyla ilişkilendirilen parlak, canlı renkler olmadan, daha doğal görünen fotoğraflarla sonuçlanacaktır.

Alvin ayrıca söylentilere göre yapay zeka özelliklerinin ana özelliklerden biri olacağını söylüyor. Telefonun, cihaz üzerinde üretilen yapay zekaya sahip olması bekleniyor ve teknoloji, mesajların çevrilmesi ve e-postaların yazılması gibi şeyler yapmasına olanak tanıyacak.

iPhone 15 Pro’da olduğu gibi, Galaxy S24 UltraFotoğraf çerçevelerinin de titanyumdan yapılacağı bildiriliyor. Telefonun satışa sunulacağı renklerden biri Titanyum Grisi ve bugünkü sızıntıya göre doğal Titanyumdan daha iyi görünüyor iPhone 15 ProAdından da anlaşılacağı gibi doğal titanyumun doğal gri-beyaz metalik rengini yansıtıyor.

Sonunda söylentiler çıktı Galaxy S24 Ultra Taşıması uygun. the Galaxy S24 Ultra Kavisli ekranın önceki modele göre üstünlük sağlaması bekleniyor ve yuvarlak ekranların da diğer her şey gibi dezavantajları olsa da, tutulması daha kolay. Bunun nedeni kavisli ekranların telefonun genişliğini azaltması ve ellerinizde daha dar hissettirmesidir.

Bu nedenle düz tasarımına rağmen bunu bilmek rahatlatıcıdır. Galaxy S24 Ultra Onu saklamak daha kolay olacak.
the Galaxy S24 Ultra ABD ve Çin’de Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 ve diğer pazarlarda Exynos 2400 tarafından destekleneceği iddia ediliyor ve telefon, 10x telefoto kamerasını 5x yakınlaştırmalı bir HD kameraya bırakabilir. Leaker Ice Universe, yazılım tarafındaki güncellemelerden en çok etkilenmiş görünüyor ve bunların bir Samsung telefonuna son yıllarda yapılan en büyük yükseltmeyi temsil ettiğine inanıyor.