Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Samsung, Sony ve LG’den en iyi OLED TV Siber Pazartesi fırsatları

Samsung, Sony ve LG’den en iyi OLED TV Siber Pazartesi fırsatları
Dijital trendler

OLED TV’ler, diğer TV türlerine kıyasla daha iyi kontrast ve netlik için her bir pikseli ayrı ayrı aydınlatma yetenekleriyle en iyi ev sineması ekranlarından bazılarıdır. Bu premium TV’lerden birini satın almadan önce iyi indirimler bekliyorsanız Cyber ​​​​Monday fırsatlarını kaçırmamalısınız. En iyi OLED TV’lerde ve daha ucuz markalarda da harika indirimler var. QLED TV ile OLED TV’yi karşılaştırdığınızda OLED tercihinin doğru seçim olduğunu anlayacaksınız. Aşağıdaki seçeneklere göz atın.

Bir OLED ekran fiyat aralığınızın çok dışındaysa QLED Cyber ​​​​Monday TV fırsatlarına da göz atmalısınız. TV kategorileri arasında fiyatları karşılaştırmak istiyorsanız Best Buy Cyber ​​​​Monday TV fırsatları çok çeşitli seçenekler içerir.

En iyi OLED TV Siber Pazartesi fırsatı

LG 48 inç A2 Serisi OLED 4K webOS TV — 550 Dolar, 1.300 Dolardı

LG

Bu erken Siber Pazartesi indirimleri sırasında mevcut olan en iyi OLED TV fırsatlarından biri Best Buy’da. Bu, 550 ABD Doları (normalde 1.300 ABD Doları) fiyatla satılan LG 48 inç Sınıf A2 OLED 4K webOS Akıllı TV’dir, bu da 750 ABD Doları tasarruf ettiğiniz anlamına gelir. Bu sadece bir OLED TV için harika bir fırsat değil, aynı zamanda LG’nin genellikle çok daha pahalı olan bir anlaşması. 4K yükseltme, dinamik ton eşleme için LG a7 gen5 AI işlemciye ve gerçekten sürükleyici bir sinema deneyimi sunmak için Dolby Vision ve Dolby Atmos kullanan LG’nin özel Movie Maker Moduna sahiptir.

Öne Çıkan İş Ortağı Teklifi

Amazon Siber Pazartesi indirimi

Dizüstü bilgisayarlardan tabletlere, kahve makinelerine, hava temizleyicilere ve akıllı ev gereçlerine kadar her şey.

Tüm teklifleri görüntüle

Sevdiğimiz daha fazla OLED TV Siber Pazartesi fırsatı

sony

Daha büyük, daha pahalı veya tamamen başka bir markadan bir şey istiyorsanız endişelenmeyin, ihtiyacınız olan şey burada da var. En iyinin en iyisini bulmak için erken Siber Pazartesi fırsatlarına ev sahipliği yapan tüm perakendecileri araştırdık. Bunları aşağıda topladık; hepsi fiyata, özelliklere ve elbette kaliteye göre seçildi. Eğer ilgileniyorsanız, yakında sona ereceği için bu fırsatlardan hemen yararlanmayı unutmayın.

READ  Vücut ısısını otomatik olarak düzenleyen, güneş enerjisiyle çalışan giyilebilir cihaz

Yeni ve parlak bir OLED TV’ye sahip olduğunuzda seti onunla tamamladığınızdan emin olun. Siber Pazartesi konuşmacı fırsatları.

 • 55 inç LG B3 OLED 4K webOS TV —

  997 dolar 1297 dolardı

 • 55 inç LG C3 OLED 4K webOS TV —

  1197 dolar 1800 dolardı

 • 65 inç Sony BRAVIA XR A80L OLED 4K Google TV —

  1700 dolar 2300 dolardı

 • Samsung S89C OLED 4K Tizen TV 77 inç —

  2000 dolar, 3600 dolardı

 • Tek Duvar Tasarımlı 77 inç LG G3 OLED 4K webOS TV —

  3.500 Dolar, 4.300 Dolardı

O yaşarSon güncellenme tarihi: 27 Kasım 2023, 06:30

Canlı blogu görüntüle

Editörlerin tavsiyeleri