Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Siber Pazartesi 2023’te PS5 Slim ve PS5 Slim Digital nereden satın alınır

Siber Pazartesi 2023’te PS5 Slim ve PS5 Slim Digital nereden satın alınır

Şimdiye kadarki en iyi PlayStation Black Friday ve Cyber ​​​​Monday fırsatlarını gördük ve En iyi teklifler bugün sona erecek. PlayStation 5, Kara Cuma ve Siber Pazartesi günlerinin en sıcak ve en popüler fırsatlarından biri; yani bu yılki indirim etkinliği sırasında bir PS5 almayı umuyorsanız, şanslısınız! PlayStation 5 konsolları artık her yerde mevcut ve dikkate alınması gereken bazı inanılmaz indirimler de var. Bu Siber Pazartesi günü satışa sunulan çeşitli konsol paketleri (ücretsiz bir oyun dahil), standart PS5’te 50 $ indirim ve hatta yepyeni bir PS5 Slim modelini (disk ve dijital sürümler) nakite çevirme olanağı var.

Siber Pazartesi: PlayStation 5 Slim’i nereden satın alabilirsiniz?

Bu teklifler bugünün sonunda (27 Kasım) sona ereceğinden, ücretsiz oyun içeren PS5 Slim Black Friday ve Cyber ​​​​Monday paketini kazanmak için son şansınız. Şu anda hâlâ büyük indirimden yararlanabilirsiniz, bu yüzden çok fazla beklemeyin, aksi takdirde 2023’ün en iyi PS5 fırsatını kaçırırsınız.

Bu oyunlar, oyunu ücretsiz olarak sunan Marvel’s Spider-Man 2 veya Modern Warfare 3 ile birlikte geliyor. Ayrıca, tüm dijital sahipler için, PS5 Slim Digital Edition artık 449 $ karşılığında satın alınabilir ve gelecekte değiştirmeye karar verirseniz referans olması açısından – Takılabilir sürücü de şu anda 79,99 $ fiyatla satılıyor.

PS5 Cyber ​​​​Monday konsol fırsatları

Siber Pazartesi anlaşması

PS5 Örümcek Adam 2 (İnce modeli)

Spider-Man 2’yi ücretsiz içerir.

PS5 için Call of Duty Modern Warfare 3 Paketi (İnce Model)

Siber Pazartesi anlaşması

PS5 Call of Duty Modern Warfare 3 Paketi (İnce modeli)

Modern Warfare III’ü ücretsiz içerir.

PS5 dijital ince

PS5 Dijital Konsol (İnce Model)

Cyber ​​Mobday’de PS5 nereden satın alınır

Sektör genelinde çip kıtlığı ve konsolların yaklaşık 2.000 dolara yeniden satılması nedeniyle 2020’nin sonlarında piyasaya sürülmesinden bu yana PS5’i ele geçirmek oldukça zor oldu, ancak arz nihayet talebin çoğunu karşılayabildi ve artık çok daha yaygın. Birimleri görmek için Çoğu perakendecide mağaza içi ve çevrimiçi envanter kontrolü.

READ  Modern Warfare 3, nefret edilen "Groot" görünümünü şimdilik çekiyor

PS5’te standart, çok da ince olmayan bir paket fırsatı istiyorsanız Spider-Man 2 PS5 paketini şu anda Amazon ve Walmart’ta 499 dolara bulabilirsiniz. Bu, 559,99 $’lık normal fiyatı üzerinden %11’lik bir indirimdir ve aldığınız şey için buna değer. Standart bir PS5 denetleyicisi satın almak istiyorsanız bunu Amazon, Best Buy ve Walmart’ta aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz. Bu, disk sürümü için size 450 dolara mal olacak, ancak size hemen oynamaya başlayabilmeniz için konsol ve denetleyiciyi veriyor.

PS5 Örümcek Adam 2 paketi
PlayStation 5 (PS5) denetleyicisi

Robert Anderson, IGN’in ticaret uzmanı ve ticaret editörüdür. Takip edebilirsin @robertliam21 Twitter’dan.