Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Samsung, ücretsiz bir Galaxy Z Flip 4 yükseltmesi ve anında 100 $ indirim sunuyor

Samsung, ücretsiz bir Galaxy Z Flip 4 yükseltmesi ve anında 100 $ indirim sunuyor

Son güncelleme: 8 Ekim 2022, 17:57 UTC + 02:00

SAMSUNG Müşterilerin ürünlerini doğrudan kendi çevrimiçi mağazasından satın almalarını gerçekten istiyor. Bu, mağazalarında ürünlerinde en iyi fırsatlardan bazılarını görmemizin ana nedenlerinden biridir. bu Galaxy Z Flip 4 Şu anda piyasadaki en iyi Samsung telefonlarından biri ve Samsung, bir telefon satın almanızı kolaylaştırmak istiyor.

Şirket, Galaxy Z Flip 4 teklifini güncelledi.Şu anda müşterilerine ücretsiz bir bellek yükseltmesi ve anında 100$ indirim sunuyor.

Samsung, telefonlarında en iyi fırsatlardan bazılarına sahip

Temel Galaxy Z Flip 4 modeli 999 dolara mal oluyor ve 128GB dahili depolama ile geliyor. Cihazdan beri microSD kart yuvası yok128 GB bu gün ve yaş için kesinlikle biraz düşük olduğundan, gemide ekstra depolama alanı olması her zaman güzeldir.

Samsung ücretsiz bir bellek yükseltmesi sunuyor, böylece artık 128GB modelini satın alabilir, ancak bunun yerine 256GB sürümünü alabilirsiniz. Teklifteki anında 100$ indirim, son satın alma fiyatının sadece 899$ olduğu anlamına gelir. Bu çok güzel bir anlaşma ve paranızın tam karşılığını veriyor.

Bu indirim, bir cihazın takas edilmesini gerektirmez. Mevcut cihazınızı göndermek istiyorsanız, Samsung 700 dolara kadar gelişmiş değişim değerleri sunuyor. Bu, katlanabilir akıllı telefonunuzun maliyetini önemli ölçüde azaltmanıza yardımcı olacaktır.

Tüm müşteriler ayrıca dört aylık ücretsiz YouTube Premium, dört aylık ücretsiz SiriusXM akışı, 3 aylık ücretsiz Spotify Premium artı 6 aylık 100 GB OneDrive bulut depolama alanı elde eder.

Birini seçmeye ilgi duyuyorsanız, sadece Samsung.com’a gidin Ve bu anlaşma bitmeden Galaxy Z Flip 4’ü satın alın.

READ  The Witcher yeniden çevrimini duyurdu - Gematsu