Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Call of Duty: Modern Warfare II, Blizzard’ın tartışmalı SMS koruma sistemini kullanacak

Igor Bonifacic

Bir sonraki Call of Duty geldiğinde Hayranların oyunu oynamak için Battle.net hesaplarına bir telefon numarası bağlamaları gerekecek. “Call of Duty: Modern Warfare IIYeni inşa Monitör 2 ve yeni oluşturulan hesaplar Görev modern savaş çağrısı Hesaplar bir telefon numarası gerektiriyor” diyor yakın zamanda daha önce görüldü .

Talebin haberi, onu çevreleyen bir haftalık tartışmanın ardından geldi daha önce kullanılan telefon bağlantı sistemi olan Monitör 2 ve benzeri Modern Savaş II. sonraki kim gördü Birçok kişinin oynamasını engellemek Monitör 2 Yayınlandığı gün, Blizzard duyurmak Gereksinimleri azaltacaktır. Stüdyo daha önce tüm oyuncuların bir telefon numarasını Battle.net hesaplarıyla ilişkilendirmesi gerekeceğini ve şimdi bu gereksinimin yalnızca yeni Overwatch oyuncularına düştüğünü söyledi. Kısmen, sistem tartışmalı çünkü “belirli ön ödemeli” numaralar SMS Protect ile kullanılamıyor. Cumadan önce, mobil sağlayıcılardan hizmet alan oyuncular bayılıyor kablosuz kriket Oyunu oynayamayacaklarını anlarlar.

Şu anda, her şeyin olup olmadığı belli değil. Warzone 2.0 Oyuncuların oynamak için bir cep telefonu numarasına ihtiyacı olacak Bu oyun gelir gelmez . 2020’den beri Infinity Ward ücretsiz oynamak istiyor savaş alanı Bilgisayardaki kullanıcılar, bir . Activision Blizzard, Engadget’ın açıklama ve yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Engadget tarafından önerilen tüm ürünler, ana şirketten bağımsız olarak editoryal ekibimiz tarafından özenle seçilir. Hikayelerimizden bazıları bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan biri aracılığıyla bir şey satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz. Tüm fiyatlar yayınlandığı tarihte doğrudur.

READ  NVIDIA, CEO'su Jensen Huang imzalı GeForce RTX 4080 SUPER'ı sunuyor