Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

San Francisco'daki BART hizmeti, polis faaliyeti nedeniyle 4 hattan 3'ünde durduruldu; Daly Şehir istasyonu kısa süreliğine kapatıldı

San Francisco'daki BART hizmeti, polis faaliyeti nedeniyle 4 hattan 3'ünde durduruldu;  Daly Şehir istasyonu kısa süreliğine kapatıldı

Ajans, BART hizmetinin Pazar günü şehir genelindeki dört hattan üçünde polis faaliyeti nedeniyle durdurulmasının ardından Pazar günü öğleden sonra önemli gecikmelerle yeniden başladığını söyledi.

Öğleden kısa bir süre önce BART, Daly Şehri istasyonunun kapatıldığını ve polis faaliyetleri nedeniyle trenlerin orada durmayacağını doğruladı. Ancak kısa bir süre sonra kurum, istasyonun yeniden açıldığını ve düzenli tren seferlerinin yeniden başladığını söyledi. Yolculara önemli gecikmelerin beklenmesi tavsiye edildi.

BART, sabah 10'dan itibaren birkaç dakika arayla yaptığı ayrı duyurularda, San Francisco'daki Mavi, Kırmızı ve Yeşil hatlarda hizmet olmadığını söyledi.

BART, Mavi Hat üzerinde Dublin/Pleasanton'a giden tüm yolcuların Antakya'ya giden bir trene binip 12 St. istasyonundaki Berryessa trenine aktarma yapması, ardından Bay Fair istasyonundan Dublin/Pleasanton trenine aktarma yapması gerektiğini söyledi.

Kırmızı Hat'ta Richmond'a gidecek yolculardan Antakya'ya gidecek bir trene binmeleri ve 19 St. istasyonundaki Richmond trenine aktarmaları istendi.

Yeşil Hat'ta Perissa'ya gidecek yolcuların Antakya'ya gidecek trene binerek 12. istasyondaki Perissa trenine aktarmaları istendi.

10:22 itibariyle. San Francisco'dan yalnızca Sarı Hat geçiyordu

Pazar günü erken saatlerde BART, sabah 9:42'de Balboa Park ile Daly City arasındaki San Francisco Hattı üzerindeki hizmetin polis faaliyeti nedeniyle her yöne durdurulduğunu söyledi. Otobüs hizmeti Muni tarafından Daly City ve Balboa Park istasyonları arasında 14 ve 14R numaralı otobüslerle sağlanmaktadır.

Polis faaliyetinin niteliği hemen ortaya çıkmadı.

READ  Petrol devi Saudi Aramco, 2022'de 161 milyar dolarlık tarihi kar kaydetti | Petrol ve gaz haberleri