Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sandık Geliştirme Puanları: Cubs 8, Brewers 7

Sandık Geliştirme Puanları: Cubs 8, Brewers 7

O Wilde’dı. Biracılar başı çekti. Yavrular onu geri getirdi. Biracılar onu geri getirdi. Yavrular onu geri getirdi. Biracılar onu geri getirdi. Ama sonra yavrular onu sonsuza dek geri aldı.

Chicago’nun son haftalarda ağ atmasını engelleyemezsiniz, bu sadece bir gerçek.

Keegan Thompson kesinlikle bitkin görünse de, Wrigley Field’da oynarken de zor bir gündü – merkeze doğru esen rüzgarla iyi ve sıcaktı. Toplamda, oyunda üçü Thompson tarafından nakavt edilen beş şanslı yakalama vardı.

Ancak Stephen Brault, Michael Rooker, Mark Leiter Jr ve Brandon Hughes, Cubs’un son liderliğini almak için her biri golsüz görünüşe sahipti. Peki ya özellikle Mark Leiter Jr.? Hareketinin erken saatlerinde kenara vurdu, giderek kötüleşen değişiminde hepsi sallandı. Adam gelecek yıl için büyük bir işi elinde tutmak istiyor ve – kalem dışında – bu yıl sessizce sakindi.

Brandon Hughes başka bir kurtarış fırsatı yakaladı (muhtemelen soldan dolayı) ve maçın sonunda çift oyunda üst üste ikinci kurtarışını elde etti:

Saldırgan olarak, Cubs Patrick Wisdom ve Christopher Morrell’den patlamalar aldı, üçüncü vuruş Nick Madrigal’den, Franmel Reyes’in üssünden bir vuruş daha ve on vuruşta sekiz (çirkin K: BB gününe rağmen).

Fon toplam puanları.

READ  Video Floyd Mayweather, Super Rizin ana etkinliğinde ikinci turun sonunda Mikuru Asakura'yı durdurdu