Kasım 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sandra Bullock neden devam filmi yasağını kaldırıyor?

Sandra Bullock neden devam filmi yasağını kaldırıyor?

Neredeyse on yıl önce, Sandra Bullock Unutulmaz filmlerinden birinin devamını çekmeyeceğine söz verdi.

2013 yılıydı, o ve Melissa McCarthy, dünya çapında gişede yaklaşık 230 milyon dolar hasılat yapan polis dostu komedi “The Heat”i yayınladılar. O yıl aynı anda “Yerçekimi Ödülleri” turlarını yaparken, basın acımasızca ona McCarthy ile ikinci bir film için geri dönüp dönmeyeceğini sordu.

“The Heat’in devam filmini yapmıyorum” dedi. dedi zamanında. “Bir devam filmi yaptım. Berbattı. Melissa ve benim sahip olduğumuz şey güzeldi. Birlikte başka bir film yapabiliriz. Bence birlikte sessiz bir film yapmalıyız.”

Film hayranları ve sosyal medya kullanıcıları iki noktayı birleştirdi ve Bullock’un bahsettiği “korkunç” devam filmlerini tahmin ettiler: orijinal yerel gişenin sadece üçte birini alan yıldız devam filmi “Speed”; ve eleştirmenlerce beğenilen “Miss Congeniality 2: Military and Fabulous” (her ne kadar hayranlar Regina King ile sıkı bir şekilde yarışıyor olsa da).

yerde SXSW Yeni filmiyle Film Festivali”kayıp ŞehirAncak Bullock, türlü Konumunu yeniden gözden geçirmeye hazır.

“Gerçekten istediğim şey için savaşamadığımda bir ‘devamı yok’ kuralım vardı. Yaşlılığımda, ekranda daha iyi olacağını düşündüğüm şeyler için savaşmayı öğrendiğimi hissediyorum – ve Toplantıdan kimin kızgın çıktığı umurumda değil,” dedi Bullock.

Bu gelişmeyi The Lost City’nin inşasına yardım eden yapım ortağı Lisa Chassin’e borçlu.

Bulllock buna “Lisa ile çalışmanın güzelliği. Biz A tipiyiz. Zamanın başlangıcından beri birbirimizi tanıyoruz. İkimiz de yaptığımız şeyi çok ciddiye alıyoruz. Biliyoruz ki, genellikle kimsenin bizi umursamadığını biliyoruz çünkü biz’ kadınlar. Kimse bunu düşünmez.” [an] Aktris gerçekten üretken olacak, bu yüzden sorun değil, gözlerini kaçırıp seni görmezden geliyorlar.”

Başrol oyuncusu Daniel Radcliffe’in yanında oturan oyuncu ve yapımcı, senaryo iyi giderse “Lost City”nin devam filmine açık olacağını söyledi.

READ  Drake ve 21 Savage, sahte Vogue kapaklarını kullanmayı bırakmalarını emretti

“Bilmiyorum, bir devam filmi yapmak isterdim, ama bakın – yazar olarak Dana Fox vardı. Dana Fox havalı bir şey bulabilirse… buyrun” dedi.

Bullock, Netflix orijinal filmi The Unforgiven’ın Aralık ayı sonlarında çıkan haberlerden de bahsetti. ikinci unvanı Tüm zamanların en çok izlenen 10 filmini bir Netflix kraliçesi olarak silmek için yayınlamak için. Herhangi bir avantajla gelip gelmediklerini sorduk.

“Netflix’in avantajı, çalışmama izin vermeleri ve sinemalarda görünmeyecek malzemeleri seçmeme izin vermeleri” dedi.

Radcliffe’e bu başarının ona ücretsiz bir Netflix aboneliği kazandırıp kazanmadığını sordum.

“Hayır! Kahvemi sıcak tutan küçük bir fincan Yeti’m var. Ama sanırım haklısın, anlaşmamızın bir parçası, çocuklar dahil tüm aboneliklerimizin ücretsiz olması olmalı.”

Kayıp Şehir 19 Mart’ta ülke çapında açılıyor.