Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kanye West bana kariyerimin bittiğini söyledi

Kanye West bana kariyerimin bittiğini söyledi

Kim Kardashian ve Kanye West’in boşanması hayranların düşündüğünden daha çirkin olabilir.

Hulu’s The Kardashians’ın yeni fragmanında Skims Foundation, şimdi eski kocası tarafından yapılan üzücü bir yorumu paylaşıyor.

Fragman Kourtney’in Kardashian’a “Kariyerimin bittiğini söyledi” dediği bir sahneye gitmeden önce Kim, “Kanye ile gerçekten zor” diyor.

Kim, 41, eskiden çeşitli dedi 44 yaşındaki That Gharb, ilişkileri tamamen bozulmadan önce yeni gerçeklik dizisi Family’nin sahnelerini filme aldı. West’in şovda bu ana tepki verip vermeyeceği henüz belli değil.

KKW Beauty’nin kurucusu kirli çamaşırlarını tutmaya çalıştığı için, Batı’nın her şeyin kamuya açıklanmasında ısrar etmesine rağmen, boşanmanın ne kadarının yeni şovda yer alacağı da belli değil.

“Bunu yapacağımı hiç sanmıyorum. Çocuklarımın babası eleştirdi Televizyon programımda, “O Bir röportajda söyledi. “Aslında amacım bu değil ve bunun beni iyi hissettireceğini sanmıyorum.”

Kim Kardashian ve Kanye West
Kanye West’in boşanmaları sırasında Kim Kardashian için birkaç seçkin sözü olduğu iddia edildi.
Hulu. Getty Resimleri

Kamuoyunun gözü önünde olmak ve kamuoyunda anlaşmazlıklar yaşamak kolay değil. Ama ben her şeyi özel olarak halletmeye inanıyorum. Kamu savunmasına ve özelde eleştiriye inanıyorum.”

Sosyal medyada şikayetleri yayınlamayı durdurması için Batı’ya yaptığı halk çağrısına rağmen, Yeezy tasarımcısı Pazar günü tekrar Instagram’a gitti. Kuzey’in kızı TikTok hesabı.

“Herkese merhaba, telefonu Kim’le kapattım. Ona beni bu TikTok olayıyla kızdırmayı bırakmasını söyledim. O başladı.” Ben onun babasıyım ve ebeveynlere ve aile fikrine saygısızlık ettiğinizi biliyorum. [but] Disney tarafından kullanılsın diye kızımın TikTok kullanmasına izin vermediğimi söyledim. Bunu söylemek zorundayım.”

Aladdin ve Jasmine kılığına giren Pete Davidson ve Kim Kardashian
Skims’in kurucusu Pete Davidson’ın yanına taşındı.
oyuk

Kim, en son eski erkek arkadaşı Pete Davidson’a cevap vermedi. Onu savunmaya geldi Bunun yerine – o daha önce Kuzeyde Tik Tok’un varlığını savun yaratıcı bir çıkış noktası olarak.

Kardashians, 14 Nisan’da Hulu’da prömiyer yapacak.