Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sarışın Dua Lipa, heyecan verici casus filminde Henry Cavill ile baştan çıkarıcı bir yüzleşme yaşarken kısa altın rengi bir elbiseyle parlıyor

Sarışın Dua Lipa, heyecan verici casus filminde Henry Cavill ile baştan çıkarıcı bir yüzleşme yaşarken kısa altın rengi bir elbiseyle parlıyor

Merakla beklenen Argylle filminin fragmanı perşembe günü yayınlandı.

Bu, hayranların, Matthew Vaughn’un 2 Şubat 2024’te vizyona girecek olan Apple Original ve Universal Pictures filmi Kingsman’deki yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla birlikte sarışın Dua Lipa’yı ilk kez görmeleri.

28 yaşındaki şarkıcı, ilk oyunculuğunda Henry Cavill’in kız arkadaşını canlandırırken altın rengi kısa bir elbiseyle göz kamaştırıyor.

Fragman, Dua’nın baştan çıkarıcı bir şekilde “Umarım giyindiğin gibi dans edersin” demesiyle en üst düzey femme fatale’ı oynamasıyla başlıyor.

“Öğrenmek üzeresin,” dedi, ayaklarını yerden kesmeden önce.

Etkileyici: Argylle reklamı İlk bakış: Sarışın Dua Lipa, yeni casus gerilim filminde Henry Cavill ile baştan çıkarıcı bir hesaplaşmaya girerken kısa altın rengi bir elbiseyle göz kamaştırıyor
İLK BAKIŞ: Bu, hayranların Dua Lipa’yı Kingsman yönetmeni Matthew Vaughn’un Apple Original ve Universal Pictures filminin yıldızlarla dolu kadrosuyla birlikte gördükleri ilk bakış.

Hem 40 yaşındaki Henry hem de Barbie’de küçük bir rolü olan Dua, romancı Ellie Conway’in (Bryce Dallas Howard) kitabındaki karakterleri canlandırıyorlar.

Aktör Ajan Argyle rolünü üstlenirken Dua başka bir casusu canlandırıyor.

Bu kurgusal olay örgüsü, kitaplarının konusu kötü bir yeraltı örgütünün faaliyetlerine biraz fazla yaklaştığında casusluğun gerçek dünyasına çekilen içe dönük bir casusu konu alıyor.

Casus Aiden (Sam Rockwell) onu kaçırılmaktan kurtarmak için ortaya çıktığında Ellie ve sevgili kedisi Alfie, kendilerini gizli bir dünyaya kaptırırlar.

Kadroda ayrıca Samuel L. Jackson, Bryce Dallas Howard, Bryan Cranston, John Cena, Catherine O’Hara, Ariana DeBose ve Rob Delaney yer alıyor.

Samuel’in Burgonya şarap imalathanesi aracılığıyla yeraltı dünyasıyla bağları olan karakteri Ellie’ye şunu söylüyor: “Gerçek Ajan Argyle ile tanışmanın zamanı geldi.”

Film, “dünyayı dolaşan bir maceraya atılan” “dünyanın en büyük casusu Argyle” olarak tanımlanıyor.

Film ilk olarak Haziran 2021’de duyuruldu ve Matthew Vaughn, Jason Fox’un gizem yazarı Ellie Conway’in henüz yayınlanmamış bir romanından uyarlanan senaryosunu yönetti.

İzlenecek bir film: Filmin 2 Şubat 2024’te vizyona girmesi planlanıyor
Yıldızlarla Dolu Oyuncular: Casus gerilim filminde John Cena da rol alıyor
Dram: Film, kitaplarının konusu gizli bir örgütün faaliyetlerine yaklaşınca casusluğun gerçek dünyasına çekilen içe dönük bir casus romancının etrafında dönüyor.
Burgonya şarap imalathanesi aracılığıyla yeraltı dünyasıyla bağları olan Samuel L. Jackson’ın karakteri Ellie’ye “Gerçek Ajan Argyle’la tanışmanın zamanı geldi” diyor.
Fantezi ve Gerçek Hayat: Barbie’de küçük bir rol üstlenen Henry ve Dua, romancı Ellie Conway’in (Bryce Dallas Howard) kitabındaki karakterleri canlandırıyorlar.

Argylle’in başlangıçta 29 Eylül 2022’de yayınlanması planlandığı ve daha sonra 29 Mart 2023’e ertelendiği ve şimdi 9 Kasım 2023 olarak belirlendiği için yazarın daha önce hiç kitap yayınlamadığı anlaşılıyor.

READ  'Star Trek'in külleri simgesi Nichelle Nichols uzaya fırladı, Kyle'ın oğlu Enterprise misyonunu 'büyük bir onur' olarak nitelendiriyor

Apple, Ağustos 2021’de filmin haklarını 200 milyon dolara satın aldığını duyurdu ve Vaughn, duyuruda yayınlanmamış taslak hakkındaki düşüncelerini sundu.

Vaughan, “O ilk taslak taslağını okuduğumda, bunun Ian Fleming’in 1950’lerde yazdığından bu yana en etkileyici ve orijinal casusluk serisi olduğunu hissettim” dedi.

Gerçek yazar hakkında çok az şey bilinmesine rağmen yönetmen, “Bu, casusluk türünü yeniden keşfedecek” diye ekledi.