Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sea Of Stars’ın geliştiricisinin sabotajı, NPC “The Completionist”in yerini alıyor.

Sea Of Stars’ın geliştiricisinin sabotajı, NPC “The Completionist”in yerini alıyor.

Sabotage Studio direktörü Thierry Boulanger, Discord aracılığıyla şirketin içerik yaratıcısı ve internet kişiliği Jirard ‘The Completionist’ khil’i bağımsız RPG Sea of ​​Stars’tan çıkaracağını duyurdu.

Sea of ​​Stars, bu yılın başlarında Ağustos ayında Switch’e geldi ve Khalil’in, hikayedeki ana kahramanların etkileşime girebileceği “İnşaatçı Jirard” olarak bilinen bir NPC olarak göründüğü bir fragmanı içeriyordu. Bu karar şöyle Halil “hayır kurumu dolandırıcılığıyla” suçlanıyor Geçen ay.

İşte resmi mesaj RPG Fanı aracılığıyla:

Thierry Boulanger: Mirth’te oluşturulan NPC’nin yerine küçük bir yama Steam’de yayınlanacak ve yakında konsollara gönderilecek.

Geçtiğimiz birkaç haftadaki olayları dikkatlice izledikten sonra bu karara vardık ve yargılamak bizim görevimiz olmasa da, ister yaratıcı olsun, niyetlerimizin ruhunu yansıtan olumlu ve iyimser bir alan sürdürmeyi önceliğimiz olarak görüyoruz. veya başka bir şey.

Her zaman olduğu gibi, desteğinizi takdir ediyoruz ve konuşmanın tonunu oyunlarımızı ve topluluğumuzu oluşturan şeyin özüne uygun tutarken kararımıza saygı duyacağınıza güveniyoruz. Teşekkür ederim.

Daha önce de belirtildiği gibi, Mirth’teki yapıcıyı değiştirme yolunda “küçük bir yama” var ve “yakında” konsollara getirilecek.