Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Selena Gomez, oyuncuların grevini ihlal etmekle suçlandıktan sonra Only Murders in the Building gönderisini sildi

Selena Gomez, oyuncuların grevini ihlal etmekle suçlandıktan sonra Only Murders in the Building gönderisini sildi

Selena Gomez, Sinema Oyuncuları Birliği-Amerikan Televizyon ve Radyo Sanatçıları (SAG-AFTRA) üyelerinin kendi çalışmalarının tanıtımını yapmasını yasaklayan oyuncuların grev kurallarını ihlal etmekle suçlandıktan sonra bir Instagram gönderisini sildi.

29 Ağustos Salı günü, dizinin finali sıralarında Cinayetler sadece binada Disney+ dizisinde Steve Martin ve Martin Short’la birlikte amatör dedektif olarak rol alan 31 yaşındaki oyuncu Premiering, kamera arkası gibi görünen bir klip paylaştı.

Gomez, dizinin resmi hesabına ait bir etiketi de içeren gönderiye yaptığı yorumda “Kayıp ve aranıyor” diye yazdı.

Gomez’in yorumu 428 milyon takipçisini diziyi izlemekten caydırsa da hayranlar arasında grev kurallarını çiğneyip çiğnemediği konusunda tartışmalara yol açtı.

İngiliz gazetesi “Daily Mail”in haberine göre, bazı yorumcular onu bıçaklamakla suçlarken, bazıları da paylaşımı “sağır ton” olarak nitelendirdi. türlü.

Video, kısa bir süre sonra profilinden silinmeden önce 1,1 milyondan fazla beğeni aldı.

Bağımsız Yorum yapmak için Gomez’in temsilcileriyle iletişime geçtim.

Selena Gomez’in Instagram paylaşımı

(Instagram’da Selena Gomez’in ekran görüntüsü)

Binlerce oyuncu, diğer taleplerin yanı sıra daha iyi ücretler için mücadele etmek üzere senarist arkadaşlarının sendikası Amerika Yazarlar Birliği’ne (WGA) katıldıkları 14 Haziran’dan bu yana grevde.

Her iki sendika da sektördeki üretim ve ücretlerin tüm yönlerini değiştiren yayın hizmetlerinin hakimiyetinin neden olduğu sorunları çözmeye çalışıyor.

SAG-AFTRA’nın grev kurallarının bir parçası olarak üyeler, grev devam ettiği sürece sosyal medya paylaşımları veya röportajlar aracılığıyla hiçbir eylemini tanıtamaz.

Apple TV+’ı 7 gün boyunca ücretsiz izleyin

Yalnızca yeni aboneler. £6,99/ay. Ücretsiz denemeden sonra. İptal edilene kadar otomatik yenilemeyi planlayın

Ücretsiz deneyin

Ancak “gerçekten bağımsız” olduğu düşünülen bazı film ve televizyon programlarının – bazı istisnalar dışında – yapımına devam etmesine izin verildi.

Anne Hathaway, Dakota Fanning, Jason Bateman ve Matthew McConaughey gibi oyuncuların yer aldığı bir dizi proje için geçici anlaşmalar yapıldı.

Bu, 1960’tan bu yana ilk kez aktörlerin ve yazarların film ve televizyon yapım şirketlerini göz altına alması ve Hollywood’un fiilen kapanmasına neden olan bir hareket.

Yakın zamanda ekibine katılan Bryan Cranston da dahil olmak üzere pek çok ünlü greve destek verdi. Çok kötü Los Angeles’ta grevin ön saflarında sürpriz bir röportaj yapıldı.

haftalar önce, Parklar ve eğlence merkezleri Yıldızlar Aubrey Plaza, Nick Offerman, Adam Scott, Ben Schwartz, Sam Elliott, Jim O’Hare, Rita ve Alison Becker, Amazon’un Culver City, Kaliforniya’daki ofislerinin önündeki grev hattına katılmak için bir araya geldi.