Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jimmy Kimmel, WGA grevi başlamadan önce ’emekli olmaya çok kararlıydı’ – Hollywood Muhabiri

Jimmy Kimmel, WGA grevi başlamadan önce ’emekli olmaya çok kararlıydı’ – Hollywood Muhabiri

Jimmy Kimmel, Yazarlar Birliği grev sıralarına gitmeden önce gece geç saatlerde ev sahipliği şapkasını asmaya hazır olduğunu söyledi ancak o zamandan beri fikrini değiştirdi.

Sınırlı Spotify podcast’inin ilk bölümü sırasında Beşinci Saldırı GücüKimmel, Jimmy Fallon, Stephen Colbert, John Oliver ve Seth Meyers’la birlikte Jimmy Kimmel Canlı! Sunucu bu açıklamayı paylaştı.

“Grev başladığında emekli olmaya oldukça kararlıydım” dedi. “Artık çalışmanın güzel bir şey olduğunu anlıyorum, biliyorsun ki çalışırken çalışmamayı düşünüyorsun.

Myers, gece yarısı TV sunucusu arkadaşına soru sormaya devam etti: “Kimmel, hadi ama, sen gecenin geç saatlerindeki Tom Brady’sin… Emekli gibi davrandın… Bu konuda sana güveniyor muyuz?” Ancak Kimmel, “Ciddiydim, çok ciddiydim” diyerek konuyu ikiye katladı. Kimmel, her yıl şovuna bir yaz tatil yapmayı sevdiğini, ancak “bir yaz tatili için para aldığında” bundan daha çok hoşlandığını ekledi.

Kimmel grev çağrısı yapmadan önce emekli olma kararını vermiş olsaydı, geçen yıl Emmy adayı ABC şovunun 23. sezonuna kadar devam edecek olan üç yıllık uzatmayı kabul etmesinden bu yana durum karmaşık olurdu. O sırada sunucu bir açıklamada şaka yapmıştı: “ABC’de yirmi yıl geçirdikten sonra, şimdi onların ‘sessiz istifa’ dedikleri üç yıllık dönemi sabırsızlıkla bekliyorum.”

Çarşamba günü, beş gece sunucusu, devam eden grevlerden etkilenen çalışanlara fayda sağlayacak yeni başlatılan podcast’lerini duyurdu. Podcast, beş sunucunun da katılacağı en az 12 bölümden oluşacak.

READ  Ellen DeGeneres'in Oscar selfiesi 10 yaşına girdi: Destansı anı hatırlayın