Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Set çevrimiçi olarak nereden satın alınır?

Set çevrimiçi olarak nereden satın alınır?

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenen bir ürün veya hizmeti satın alırsanız Rolling Stone bir ortaklık komisyonu kazanabilir.

Etrafta artık yutturmaca yoktu WNBAile Caitlin Clark Rekor kıran Mart Çılgınlığı’nın ardından oyuna katılan diğer büyük isimlerle birlikte Indiana Fever’da ilk kez sahneye çıktı. Skims, yeni Fits Everyday kampanyasında WNBA ile ortaklık kurarak ilerlemeye devam ediyor ve artık kadın basketbol takımlarının resmi iç çamaşırı olduğunu duyuruyor.

13 Mayıs Pazartesi günü (tam da 2024 sezonunun açıklanmasıyla aynı zamanda) başlayacak olan bu Skims kampanyası, Cameron Brink, Dijonai Carrington, Kelsey Plum, Skylar Diggins-Smith ve ünlü Candace Parker gibi yükselen ve güncel WNBA yıldızlarını öne çıkarıyor. Pazartesi günü Instagram’da yayınlanan resmi bir videoda, oyuncuların kampanya videosu için en sevdikleri iç çamaşırı stillerini modellediği görülüyor. Başlıkta “WNBA’nın resmi iç çamaşırı ortağı olarak SKIMS, sezonun başlangıcı için tam zamanında” yazıyor.

Hugh Wilson tarafından fotoğraflanan ligin yıldızları, bej basketbol toplarını tutuyor ve Fits Everyone Bandeau’yu (şu anda 14 dolara satılıyor) ve çeşitli Fits Everyone iç çamaşırlarını (20 dolardan fazla fiyata satılıyor) sergiliyor.

Skims Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü, “İnanılmaz bir sporcu grubunun yer aldığı bu yeni WNBA kampanyasını başlatmaktan gurur duyuyorum.” “Sporda kadınları ve kadınları desteklemek Skims için inanılmaz derecede önemli.” Kim Kardashian Bir açıklamada şunları söyledi. “Markamızın DNA’sı, WNBA tarafından paylaşılan değerler olan kapsayıcılık, temsil ve kadınların güçlendirilmesine dayanmaktadır. Ligin resmi iç giyim ortağı olmaktan onur duyuyoruz ve sezon boyunca birlikte çalışmaya devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Gözden geçirmeler

Bu, Skims’in sahaya çıktığı ilk sefer değil; NBA yıldızı Shai Gilgeous-Alexander’ın yer aldığı son kampanyalar ve Caleb Love (Arizona) ve Donovan Clingan (UConn) gibi üniversite basketbolcularının öne çıktığı Skims March All-Stars serisi .

READ  Japonya-İsveç maçının özeti: İsveç 2-1 kazandıktan sonra yarı finale yükseldi

Tüm zamanların en iyi WNBA sporcularından biri olarak kabul edilen Parker (artık emekli), oyunu geride bırakırken yükselen yıldızların ve yıldızların yanında yer almaktan “heyecanlandığını” söyledi. Parker, yaptığı açıklamada, “Hayatımın bir sonraki bölümüne geçerken, oyunu daha iyi bir yerde bırakmayı ve saha içinde ve saha dışında neyin mümkün olduğuna dair bir örnek olmaya devam etmeyi umuyorum” dedi.

Skims’ Fits Everyday serisi artık Skims.com’da çevrimiçi olarak mevcuttur. Koleksiyonda çeşitli bedenlerde (XXS’den 4X’e) sütyen, iç çamaşırı, pijama ve tişört, body ve balıkçı yaka gibi temel giysiler yer alıyor. Şu anda Skims, WNBA oyuncularının giydiği iç çamaşırı stillerinden üç çifti 36 dolara indirimli olarak satıyor. Aşağıdaki Skims x WNBA tarzı koleksiyondan en iyi seçimlerimize göz atın.

Gözden geçirmeler

Kayaklar tüm Bandeau’lara uyar

Kadınlar için XXS-4X’te mevcuttur

Gözden geçirmeler

Skimmer’lar tüm kısa boylara uyar

Kadınlar için XXS-4X’te mevcuttur

Gözden geçirmeler

Skimmer’lar herkesin arsız külotuna uyar

Kadınlar için XXS-4X’te mevcuttur

Yaygın

Gözden geçirmeler

Tüm özetlere uyanlar atlanır

Kadınlar için XXS-4X’te mevcuttur

Gözden geçirmeler

Atlamalar tüm kısa kısalara uyar

Kadınlar için XXS-4X’te mevcuttur