Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Shakira, eski sevgilisinin reçel kavanozu tarafından aldatıldığını fark etti, müzik videosunda atıfta bulunulan, kafası buzdolabındayken: rapor

Shakira, eski sevgilisinin reçel kavanozu tarafından aldatıldığını fark etti, müzik videosunda atıfta bulunulan, kafası buzdolabındayken: rapor

Shakira hayranları Bence şarkıcı eski kocası Gerard Piqué’nin onu aldattığını bir turdan eve boş bir kavanoz çilek reçeli bulmak için geldiğinde anladı. Çilek reçeli yiyor ama kocası ve çocuklarının bundan hoşlanmadığı bildiriliyor.

the Kolombiyalı şarkıcı Görünüşe göre, geçen yıl ayrıldıkları sıralarda yayınladığı ve açtığı bir buzdolabının içinde “Te Felicito” işbirlikçisinin bedensiz bir patronunu gösteren bir müzik videosundaki yaygın suçlamaya da değindi.

Sıkışmanın açığa çıkması, ShowNews Today tarafından bir internet çılgınlığına yol açarak bildirildi.

“Shakira, buzdolabını açtığında reçel şişesini gördüğü an, onun için bittiğini anladı” dedi. bir hayranı tweetledi. Bir başkası, “Eski sevgilimin hile yaptığını arabasındaki meyve suyu teslimatından öğrendim. Shakira’yı bir kutu reçelden öğrendim. Bir şeyler ters gittiğinde ne kadar deli olduğumuz veya ne kadar yüksek sesle konuştuğumuz umrumda değil. , kadınlar her zaman öğrenir.”

Shakira, EXGERARD PIQUE ile olan ilişkisini detaylandıran yeni bir şarkı yayınladı: “Senin için iyiyim”

Shakira, “Te Felicito” klibinde Gerard Pique’yi gölgeleyerek buzdolabını açıp içinde söz yazarı Rauw Alejandro’yu buluyor olabilir. Pop yıldızının, buzdolabında Pique’nin yokken hile yaptığından şüphelenmesine neden olan bir kavanoz reçel bulduğu bildirildi.
(Bruce Glykas/Shakira/Youtube)

Shakira’nın bir temsilcisi, Fox News Digital’in yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Göründüğü gibi olmayan yalancı bir eski sevgiliden bahseden videoda Shakira, “iki yüze sahip olamamak” hakkında şarkı söylüyor, “Yaranın derimi açmadı ama açtı. gözlerim.” Ayrıca, bazı hayranların Pique’nin sıkışmasına bir gönderme olduğunu düşündüğü şarkıdaki başrol oyuncusu Rao Alejandro’yu bulmak için bir buzdolabını açar.

Geçen Mayıs ayında İngiliz programı “This Morning” ile yaptığı röportajda Shakira, “gerçeği öğrenmek için” videodaki buzdolabını açtığını söyledi. Bu yüzden buzdolabına gidiyorum ve Rauw Alejandro’nun kafasını bulduğumda bu oldukça korkutucu. ,” o güldü.

READ  Scooter Braun, Demi Lovato ve Idina Menzel'in ayrılışından sonra artık kendi başına idare edemediğini söyleyerek şaka yapıyor

ShowNews Today, İspanyol TV programı “Socialite” de anahtarın reçel kavanozu olduğuna dikkat çekildiğini bildirdi. İnterneti ateşe veren de buydu.

45 yaşındaki pop yıldızı da geçen hafta yeni kız arkadaşından Shakira’nın ekonomik bir versiyonu olarak söz eden ve kendisine çıkma teklif etse bile onunla tekrar bir araya gelmeyeceğini söyleyen yeni bir hit şarkıyla Piqué’nin önünde rengini yeniledi. .

Shakira (45) ve İspanyol futbolcu (35), sınıf geçen yıl Onu aldattığına dair söylentiler arasında 11 yıl sonra.

Shakira ve Gerard Pique, 2010 yılında bir araya geldi ve geçen baharda aldatma söylentileri üzerine ayrıldılar.

Shakira ve Gerard Pique, 2010 yılında bir araya geldi ve geçen baharda aldatma söylentileri üzerine ayrıldılar.
(David Ramos/Getty Images)

“BZRP Müzik Oturumları, Cilt 53″te, Arjantinli DJ Bizarrap ile işbirliği içindeShakira İspanyolca şarkı söylüyor, “Sen kendi liginin dışındasın” ve “Bu senin çıldırman, çiğnemen, yutman, yutman ve çiğnemen için. Seninle geri dönmeyeceğim, ağlasan da, ağlasan da. yalvar bana.”

Shakira vergi kaçakçılığı davası: Savcılar, şarkıcı Bly’nin anlaşmasını reddettikten sonra 8 yıl hapis ve 24 milyon dolar para cezası talep ediyor

2009’daki şarkısına atıfta bulunarak kendisinden “She Wolf” olarak söz ediyor ve ekliyor: “Artık kadınlar ağlamıyor, kadınlara para veriliyor”.

Ayrıca Piquet’in sözde kız arkadaşını “Bir Ferrari’yi Twingo ile takas ettim ve bir Rolex’i Casio ile takas ettim” diyerek eleştiriyor.

Eğlence bültenimize kaydolmak için buraya tıklayın

“Spor salonunda çok zaman harcıyor, ama belki biraz da beynini çalıştır” diye ekliyor.

Ayrıca Milan (9) ve Sasha (7) adlı iki oğlu da var.

Ayrıca Milan (9) ve Sasha (7) adlı iki oğlu da var.
(Getty Images)

Pique’nin Casio giyerek karısını gölgelediği ve şarkı yayınlandıktan sonra Renault Twingo kullanırken görüldüğü bildirildi.

Marca’ya göre Shakira, Pique’nin yakınlarda yaşayan annesini dışarıda tutmak için evinin etrafına bir duvar örüyor. Yakınlığına “BZRP Müzik Seansları, Şarkı Söylemek” programında atıfta bulunarak, “Beni annene komşu olarak bıraktın.”

READ  Billie Eilish ve erkek arkadaşı Jesse Rutherford, Los Angeles'ta parlıyor

Şarkı, Spotify’ın küresel çalma listesinin zirvesine çıktı ve geçen hafta yayınlanmasından bu yana İspanyolca bir şarkı olarak YouTube’da en çok izlenme rekorunu kırdı.

Eski çift, 2010 yılında, o yılki Dünya Kupası’nın resmi şarkısı olan “Waka Waka” klibindeyken tanıştı. onlar ki ayrılmak Sonbahar.

FOX HABER uygulaması için tıklayın

Ayrıca Milan (9) ve Sasha (7) adlı iki oğlu da var.