Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Shane Gillis'in SNL monoloğu programdan kovulmasından bahsediyor

Shane Gillis'in SNL monoloğu programdan kovulmasından bahsediyor

Komedyen Shane Gillis, 2019'da ırkçı, homofobik ve kadın düşmanı açıklamalar yaptığı gerekçesiyle kadrodan kovulduktan sonra “SNL”nin sunuculuğuna geri döndü.

24 Şubat'taki bölümde Gillis odadaki filden çekinmedi ve açılış monoloğunda onu çektiğini kısaca itiraf etti.

“Buradayım” dedi. “Muhtemelen çoğunuzun kim olduğuma dair hiçbir fikri yok. Aslında ben bu programdan bir süre önce kovuldum. Ama bilirsiniz, öyle bakmayın lütfen. Kim olduğumu bilmiyorsanız, lütfen buna “Google'da aramayın. Sorun değil. Endişelenmeyin bile.”

Gillis, SNL kadrosuna katılacağının duyurulmasından sadece bir hafta sonra gösteriden kovuldu. Uzun süredir yönetici yapımcı olan Lorne Michaels adına durumu ele alan bir açıklama yayınlandı: “'SNL'nin dizide farklı seslere ve bakış açılarına sahip olmasını istiyoruz ve Shane'i komedyen olarak yeteneğinin gücü ve çalışkanlığı nedeniyle işe aldık.” yetenek. 'SNL' için etkileyici bir seçmeler.” “Geçtiğimiz birkaç günde ortaya çıkan önceki açıklamalarının farkındayız. Kullandığı dil saldırgan, incitici ve kabul edilemez. Bu klipleri daha önce görmediğimiz için üzgünüz. ve inceleme sürecimiz standartlarımıza uygun değildi.”

Gillis ayrıca sosyal medyada kovulmasına ilişkin şu yorumu yaptı: “Komedyenlerin kamuoyuna ciddi açıklamalar yapması çok saçma ama işte buradayız. Ben bir komedyenim ve o SNL'ye çıkacak kadar komikti. Bu elimden alınamazdı. Elbette ben Kendimi SNL'de kanıtlamak için bir şans elde etmek istedim, ancak bunun çok fazla dikkat dağıtıcı olacağını biliyorum. Verdikleri karara saygı duyuyorum. Bu fırsat için gerçekten minnettarım. Her zaman bir TV delisi oldum. [sic] Adam yine de.”

Gillis, 2019'da görevden alınmasından bu yana popüler podcast “Matt and Shane's Secret Podcast”in sunuculuğunu yaptı ve Netflix'te 2023'te yayınlanan “Shane Gillis: Beautiful Dogs” adlı bir komedi özel programına katıldı.

Gillis'in tam açılış monologunu aşağıdan izleyin.

READ  Adele'in Las Vegas'taki rezidansının şimdi Zappos Tiyatrosu'nda olduğu söyleniyor.
YouTube çıkartması