Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

She-Hulk yıldızı Pretty Pretty, Hollywood Reporter’daki görünüşünü eleştiriyor

She-Hulk yıldızı Pretty Pretty, Hollywood Reporter'daki görünüşünü eleştiriyor

güzel güzel Hayranlar bir sonraki görüntüsünü sorguladığında kızmadığını kanıtlıyor hayret diziler Güçlü kadın: Kanuni Avukat.

onun resminden sonra Güçlü kadın Kötü adam Titania, 17 Ağustos’ta Disney+ projesinin lansmanı öncesinde sosyal medyada paylaşıldı. güzel yer alum, görünüşünü eleştiren gönderilere yanıt vermek için Twitter’a gitti ve bazı kişiler karakterin saç modeli hakkında sorular sordu.

“Aman Tanrım, bu resim” çok güzel yazdı Cumartesi günü. “Çocuklar…Buradaki her tonu kabul ediyorum, ancak mükemmel stilistimi savunmak için, Atlanta sıcağında 14 saatlik yoğun bir günün ardından bu saçım. Ancak baş aşağı olduktan sonra. Harika bir iş çıkardı. Sana söz verdiğim şov. Onu seviyorum. Göğüsler bununla iyi görünüyor mu?”

Jamil’in hayranların tepkisi hakkında yayınladığı diğer mesajlar arasında bir tweet vardı. okuman“Kitlelerin saldırısını içtenlikle kabul ediyorum.”

Oyuncu, daha sonra karakterinin kostümünü eleştiren bir hayrana yanıt olarak: yazdı“Şov çıkınca anlayacaksınız. Karaktere uyuyor.”

şampiyonluk Tatyana Maslany başlık rolünde, She-Hulk: Avukat’Kadroda ayrıca Ginger Gonzaga, Renee Elise Goldsbury, Tim Roth, Mark Ruffalo ve Benedict Wong yer alıyor. bu İlk promosyon Mayıs ayında piyasaya çıktığında ilk 24 saatinde 78 milyon görüntüleme topladı ve bu onu Marvel Studios serisi fragmanı için ikinci en büyük görünüm haline getirdi.