Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Janet Jackson, Monaco’daki Rose Ball’da Christian Louboutin ile siyah pozlar içinde zarif görünüyor

Janet Jackson, Monaco'daki Rose Ball'da Christian Louboutin ile siyah pozlar içinde zarif görünüyor

MONTE CARLO, MONAKO – TEMMUZ 08: (Editörün notu: TABLOIDS WEB & PRINT YOK) (LR) Christian Louboutin ve Janet Jackson, 08 Temmuz 2022’de Monte Carlo, Monaco’daki Rose Bowl 2022 partisine katılıyor. (PLS Pool / Getty Images tarafından Fotoğraf)

Mutluluk Paul / Getty

Janet Jackson Monaco ziyareti sırasında zarafetle doluydu.

56 yaşındaki Grammy kazananı, daha önce baştan aşağı siyah bir kıyafetle göz kamaştırıcı bir gösteri yaptı. Hıristiyan Siriano O ve tasarımcı ayakkabı olarak Christian Louboutin Yıllık Cuma gününe katıl bal de la gül (Rose Paul) Salle des Etoiles’de.

Uzun kollu, kapitone omuzlu ve kırmızı halıda taşıdığı kısa bir trençiğe sahip, sıska siyah bilek boyu bir elbise giymişti. Jackson, görünümü siyah çivili pompalar, siyah yılan derisi bir debriyaj ve bazı büyük mücevherlerle tamamladı.

İlişkili: Janet Jackson, “bir noktada müziği” yayınlayacağını ama “hayır” olduğunu söyledi. 1 İş Anne Olmaktır

Jackson, sıcak pembe manikür ve pedikür ile görünümüne bir renk kattı.

bu ulusun ritmi Sanatçı, Instagram’da bir fotoğrafta bu görünümü paylaştı ve pembe çırpınan kalp şeklindeki emoji için 36 yaşındaki Siriano’dan övgü topladı. “👀 seviyorum! 🔥🖤” Kız kardeşi La Toya Jackson yorumlarda yazdı.

59 yaşındaki Louboutin, baskılı fes şapkalı allık çiçekli bir elbise giydi. Görünümünü pembe bir gömlek, kahverengi kravat ve mor deri ayakkabılarla tamamladı.

Fransız tasarımcı, bu yılki Bal de la Rose’un küratörlüğünü “Yirmilerin Dönüşü” teması altında yaptı. Bu, geç kalanların topu tasarlamadığı yıllardan beri ilk kez oldu. Karl Lagerfeld2019’da kim 85 yaşında hayata gözlerini yumdu Pankreas kanserinin bir komplikasyonu. Cuma topu önde İstisna Yok (Nesti)yakındaki Forum Grimaldi’de 28 Ağustos’a kadar Louboutin’in çalışmaları üzerine bir retrospektif sergi.

READ  Post Malone, Fleet Foxes'tan Robin Pecknold ile işbirliği yapıyor

Tarafından kuruldu Prenses Grace 1954’te kızı tarafından bir Rose Bowl partisi düzenlendi. CarolineHannover Prensesi, geç ekran efsanesinin 1982’deki ölümünden bu yana. Prenses Grace Vakfı.

Bağlantılı Video: Janet Jackson Belgesel Fragmanı Super Bowl Skandalını ve Michael Jackson İddialarını Ele Aldı

Cuma günkü gül topu olaydan bu yana ilk oldu COVID-19 salgını nedeniyle iptal edildi Bu yıl geleneksel Mart tarihinden itibaren yeniden planlandı.