Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Alabama Haber Merkezi 2022 futbol önizlemesi: Huntington College

Mike Turk, 2021 sezonunun tatmin edici olduğunu söylemedi Huntington Şahinleri Futbol Takımı.

Mayıs 2004’ten beri dümende olan teknik direktör, “İyi bir yıl oldu” dedi. “Konferansımızı kazanmayı başardık, playoffları (ve) ilk turda kaybetmeyi başardık, bu her zaman hayal kırıklığı yaratıyor.

Turk, “Neyse ki, son yedi yılda altı ligimizi kazanmayı başardık” diye devam etti. “Bunu hafife almak istemezsiniz. Takımımız bu yıl ne kadar gelişse de, sezon sonrası oyuna ilerleyemediğimizi görmek hayal kırıklığı yaratıyor. Ancak başardıklarımızdan kesinlikle gurur duyuyoruz.

Alabama Haber Merkezi yaklaşmakta olan kolej futbol sezonuna bir göz atıyor. Bugün, Bölüm III Huntington Koleji’ne odaklanıyor.

Alabama Haber Merkezi: Bu sezon için beklentiler neler?

Mike Türk: Her yıl aynı yerden başlıyoruz, kim olacağımızı ve kişiliğimizin ne olacağını bulmaya çalışıyoruz. Her takım farklıdır ve her takımın yapısı yıldan yıla değişir çünkü adam kaybedersiniz ve yeni adamlar gelir. Hedef numarası 1, kişiliğimizin topun her iki tarafında nasıl göründüğünü belirlemeye çalışıyor. Bundan sonrası, sürekli iyileştirmeye çalışmak ve bunu, tüm istek ve hedeflerimizi listenin başında tutmamızı sağlayacak bir oranda yapmaktır. İşlerin nasıl önceden gittiği, çoğu zaman ekibinizin tutumunu ve istekliliğini önemli ölçüde etkileyebilir. Ancak her yıl en büyük sorunumuz, geçen yıl yendiğimiz adamların yerine yenip yenebileceğimiz adamlar bulmak.

Huntington baş antrenörü Mike Turk, Hawks’larını konferans şampiyonasında başka bir koşuya hazırlarken hala cevaplaması gereken bazı büyük soruları var. (Huntington Koleji Atletizm)

ANC: Bu yılki takımın güçlü yönleri neler?

Türkiye: Sahip olduğumuz adamları ve topun defansif tarafında geri dönme deneyimimize dayanan linebacker grubunu seviyorum. Geçen yıl bizim için başlayan dört adam, birkaç başka adamla birlikte geri döndü. Aslında, dört defans pozisyonunda bizim için başlayan altı adamımız var. Bu grubun deneyiminin savunmamıza yardımcı olduğu kamp sırasında açıktı. Hücum anlamında, konu personelimiz olduğunda bir yol ayrımındayız. Oyun kurucumuz geri döndü, sıkı sonumuz geri döndü, geçen yıl bizim için koşan tüm çocuklar geri döndü, (ama) önde gelen alıcımızı kaybettik.

READ  ZTE, 100G&B100G Metro Optik Ağının Çekirdek Sitelerinin Genişletilmesinde Türk Telekom'a Yardımcı Oluyor

ANC: Takımınızda öne çıkanlar kimler?

Türkiye: Topun savunma tarafında, güçlü bir liderliğimiz var. Geçen sezonun ikinci yarısını dizinden sakatlanarak kaçıran Carl Dorn geri döndü. Geçen sene takımın kaptanıydı ve bizim sesimiz ve tecrübeli futbolcumuz. Casey Peppers, geri dönen ekip liderlerinden biri ve örnek olarak ve vokal olarak liderlik eden çok sesli bir adam. Bu adamların ikisi de öyle. Yardımcımız Miller Park, gerçekten bir lider olarak ortaya çıktı. Geçen yıl sezon ilerledikçe kadroya gerçekten giren ve bizim için çok sağlam bir savunmacı olan bir adamdı. O bir emniyettir. O takım için orada iyi bir varlık. Topun hücum tarafında ise futbolcumuz Landon Courtney iyi bir lider. İyi bir rol model çocuktur. Her gün işe gelir ve yapması gerekeni yapar. Bütün çocuklar ona inanır. Geniş alıcı pozisyonunda bizim için oynayan ve liderliğin vokal kısmında iyi bir iş çıkaran iki çocuk Tyler England ve Connor Bradford diyebilirim.

ANC: Hayranlarınız programınızda hangi oyun(lar)ı daire içine aldı?

Türkiye: Burada kutsandık. Her zaman heyecan verici bazı yerleşik yarışmalarımız var. Yılın ilk maçına karşıydık. Linfield. Lynnfield, Oregon’dan ulusun daimi bir ilk 10 takımıdır. 3 Eylül’de Montgomery’ye geliyorlar. Kutunun dışında büyük bir şekilde test edilecektir. Yılın ikinci maçını oynamak için Birmingham’a gidiyoruz. Birmingham-Güney. Bu daha önce bahsettiğim oyunlardan biri. Her zaman harika bir durum. Bu büyük bir turnuva ve kesinlikle çoğu insanın takviminde yer alacağını düşündüğüm bir oyun. Belhaven Ligimize geliyor. Bu, Belhaven’ın konferansımıza katıldığı ilk yıl ve çok iyi bir futbol programı getiriyorlar. Aslında sezonun ilk konferans maçımızdı. Ligde her zaman geleneksel takımlarınız olacak ve buna hazırlıklı olmalısınız. Maryville Koleji … Tennessee’de. Lagrange Georgia’nın her yerinde var. Ve aradaki her şey bizim için bir meydan okuma olacak.

READ  Turks ve Caicos Adaları - Sint Morton Önizleme ve Tahmin | 2022-23 CONCACAF Uluslar Ligi

ANC: Uzun süredir devam eden sorunuz nedir?

Türkiye: Bizde çok var maalesef. Ekibimizde iyi oyuncuları kaybettiğiniz birkaç yer var. Bu adamları eşit yetenekte bir oyuncuyla değiştirmenize gerek yok, ama gerçekten buna gerek yok. Yenebileceğin birini bulmalısın. Savunma tarafında, hala birkaç adam arıyoruz. Savunma cephesinde, birkaç adam daha arıyoruz. Ve hücum hattında hala birkaç adam arıyoruz. Başka sorularımız var ama bunlar üç büyük soru.

Alabama Haber Merkezi, Alabama’daki 16 kolej futbolu programının tümü için sezon önizlemeleri yayınlar. Bunun için önizlemeleri okuyun Jacksonville Eyalet Üniversitesibu Kuzey Alabama Üniversitesi, Alabama Eyalet Üniversitesi, Birmingham-Güney Koleji, Samford Üniversitesi, Faulkner Üniversitesi, Tuskegee Üniversitesibu Batı Alabama Üniversitesi, Truva Üniversitesi Ve Mil KolejiVe her hafta yeni bir önizleme arayın.