Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sızan görüntüler Microsoft'un disksiz beyaz Xbox Serisini ortaya çıkarıyor

Sızan görüntüler Microsoft'un disksiz beyaz Xbox Serisini ortaya çıkarıyor

Microsoft, Xbox Serisinin beyaz versiyonunu hazırlıyor gibi görünüyor İHRACATÇI Yayınlandı Beyaz Xbox Serisinin sızdırılmış bir dizi görseli

Beyaz boya, Microsoft'un 299 dolarlık daha küçük konsolda kullandığı “beyaz robot” Xbox Series S ile aynı görünüyor. İHRACATÇI Raporlar bu beyaz Xbox Serisinin kenar Beyaz Xbox Serisindeki değişiklikleri ayrıntılarıyla anlatan ek belgeler gördük

İHRACATÇI talep edildi Geçtiğimiz ay bu beyaz Xbox Serisi, yakında firmanın sızdırılan Xbox Serisini iptal ettiğini veya güncellenmiş sürümünü geri getirdiğini gösterebilir. Federal Ticaret Komisyonu / Microsoft Geçen yıla ait belgeler.

Farklı türde bir Xbox Serisi bekliyorduk
Resim: Federal Ticaret Komisyonu vs. Microsoft

Brooklin kod adı verilen bu konsol güncellemesi, bir Xbox Serisi içeriyor Microsoft, dahili belgelerde bu konsolu “muhteşem bir şekilde tamamen dijital” olarak tanımladı ve yeni bir denetleyici ve Xbox Wireless 2 bağlantısıyla birlikte gönderilmesi gerekiyordu.

Microsoft başlangıçta bu Brooklin denetleyicisini Kasım ayında 499 $ fiyatla piyasaya sürmeyi planlıyordu. Xbox başkanı Phil Spencer, geçtiğimiz Eylül ayında Brooklin hakkındaki sızıntılara değinerek Xbox için planların değişmiş olabileceğini ima etti. Spencer, Eylül ayında X'te yayınlanan bir gönderide, “Ekibimizin çalışmalarının bu şekilde paylaşıldığını görmek zor çünkü çok şey değişti ve şimdi ve gelecekte heyecanlanacak çok şey var” dedi. “Hazır olduğumuzda gerçek planları paylaşacağız.”

READ  Pixel 9 sızıntıları zaten burada