Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sızıntı, Baldur’s Gate 3’ün Xbox’ta çıkış tarihinin onaylandığını gösteriyor

Sızıntı, Baldur’s Gate 3’ün Xbox’ta çıkış tarihinin onaylandığını gösteriyor

Baldur’s Gate 3, 6 Aralık 2023’te Xbox’ta çıkacak.

Sızıntıya göre bu eXtas1’leritibaren diyor ki “Oyun testleri planlandığı gibi devam ederse” bu tarih, “şu anda Larian’ın oyunun Xbox sürümü için hedeflediği tarihtir.”


Baldur’s Gate 3’te Kaçırdığınız 24 Şey (Oynamış Olsanız Bile) – Baldur’s Gate 3 Sırları + Ayrıntılar.

Onun belirttiği gibi r/GamingLeaksandSöylentilereXtas1s’in duyurulardan önce çıkış tarihlerini belirleme konusunda oldukça iyi bir geçmişi var ve Xbox resmi olarak onaylamadan önce bize Forza Motorsport’un çıkış tarihini vermişti.

Her zaman olduğu gibi, bu duyuru olağan uyarıları da beraberinde getiriyor ve resmi onay alana kadar kutsal kabul edilemez; ancak Xbox’ın çıkışını sabırsızlıkla bekliyorsanız Aralık başı için önceden tatil rezervasyonu yaptırmak isteyebilirsiniz. biliyorsun. her ihtimale karşı.

Baldur’s Gate 3 oyuncuları, kötü bir yoldaşı koyuna dönüştürerek iyi bir oyuna dahil etmenin bir yolunu buldu. Evet, doğru okudunuz.

Bugün erken saatlerde, Bertie kapakları geri çekti ve bize Baldur’s Gate 3’teki en büyük kötü olan yeni özelliğindeki karanlık tarafını gösterdi; bu arada hafta başında da – önceki yamalarda olduğu gibi – 4. Yamanın gelişini gördük. tıknaz Çok iyi ve Steam’deki metin sınırını aştınız.

Çalışmalardaki bu güncellemeyle birlikte, oyunun birçok etkinliğinde ilerleyenler, genel anlamda birçok iyileştirme görmeyi bekleyebilirler, ancak bazı özel öne çıkanlar arasında artık işe alınan çalışanların işe alınırken görünüşlerinin özelleştirilebilmesi ve renk körünün eklenmesi yer alıyor. modu.

READ  Ünlü Rose'un başına büyük bir skandal geldi! [RD/KP15]