Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Slay the Spire'ın geliştiricileri Unity'den vazgeçme sürecini sürdürdü

Slay the Spire'ın geliştiricileri Unity'den vazgeçme sürecini sürdürdü

Bu yeni ortaya çıktı Spire'ı Öldürmek II Geliştirici Mega Crit'e göre Unity'de çalışmayacak.

Bir temsilci, Triple-I gösterimi sırasında fragmanı gösterdikten sonra şunları söyledi: IGN Geliştirici aslında önceki oyunun motorundan geçiş yapmış. Bunun yerine stüdyo Godot'yu Kullanmak Devam etmek.

Geçen yıl birim, yapılan değişiklikler nedeniyle tartışmalara karışmıştı Çalışma süresi ücreti politikası. Birçok bağımsız geliştirici değişikliklere karşı çıktı (bazen Kaba bir şekilde) ve birçoğu motoru tamamen terk etmekle tehdit etti.

Mega Sandık Böyle bir stüdyo, Unity'nin eylemlerini “güven ihlali” olarak nitelendirdi. Bu süre zarfında çok şey başardığını söyledi Spire'ı Öldürmek II Unity'de, ancak Unity silahlarına sadık kalırsa yine de farklı bir motora geçecek.

Godot ile kuleleri öldürün

Tartışma sırasında açık kaynak şirketi Godot, kendisini Unity'ye ücretsiz bir alternatif olarak tanıttı. Hatta bir başlangıç ​​yapacak kadar ileri gitti. Kalkınma Fonu Birlikten olası büyük çaplı bir değişime karşı kendini korumak.

Godot ayrıca platformlar arası ve güncel olmanın avantajlarından da yararlanıyor Güncellemeler Geliştiricilerin projelerini amaçlanan cihazda test etmelerine izin verin.

Birim daha sonra kurulmuş olsa da Daha az tartışmalı siyasi değişikliklerHasar verildi. Mega Crit'in Godot'ya bağlılığı kırılmayı yansıtıyor Geliştirici/motor oluşturucur ve Godot'yu diğer geliştiriciler için uygun bir motor olarak konumlandırıyor.

READ  Nintendo Hacker'ı Gary Bowser hapisten çıktı