Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Samsung Galaxy SmartTag 2 yonga seti tanıtıldı ve parçalanmış bir videoda küçük boyutu gösteriliyor

Samsung Galaxy SmartTag 2 yonga seti tanıtıldı ve parçalanmış bir videoda küçük boyutu gösteriliyor

İki hafta önce Galaxy S23 FE ile birlikte duyurulan Galaxy SmartTag 2, şu anda birkaç ülkede satışa sunuldu. Yeni nesne konumu izleyici, daha şık, daha dayanıklı bir tasarım, daha uzun kablosuz menzil ve daha uzun pil ömrü gibi çeşitli iyileştirmeler getiriyor ve bu iyileştirmelerin çoğu, şimdi tanıtılan yeni bir çipten geliyor.

Galaxy SmartTag 2, Atomsic ATM3325 IoT çipini kullanıyor

Bazı yeni videolar Galaxy SmartTag 2’nin arkasındaki beyin olan sihirbazı öne çıkarıyor. Bu konum izleyici kullanılıyor Atomsic’ten ATM3325-5LCAQK-SR çipiNesnelerin İnterneti cihazları için geliştirildi. Atomsic, Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları için çipler üreten ABD merkezli bir yarı iletken çip üreticisidir.

Galaxy SmartTag 2’de kullanılan ATM33 serisi çip, Bluetooth 5.3 LE bağlantısı, ARM Cortex M33F işlemci, 128KB RAM, 64KB ROM, 512KB Kalıcı Bellek ve ARM Security TrustZone, entegre enerji yönetimi özelliklerine sahip bir SiC (Paket İçi Sistem) çipidir. . . Çok düşük güç tüketecek şekilde tasarlanmıştır; Galaxy SmartTag 2’nin pil ömrünün Galaxy SmartTag’e kıyasla %66 oranında (güç tasarrufu modunda %133) artması şaşırtıcı değil.

Galaxy SmartTag 2 sökme videosu

YouTube’da yeni bir Galaxy SmartTag 2 söküm videosu yayınlandı. Cihazın gövdesinin yarısının halkası tarafından kaplandığı göz önüne alındığında, konum izleyicinin ne kadar küçük olduğunu gösterir. Diğer yarısı çipleri, anakartı ve pili içerir. Gövde yarıları birbirine yapıştırılmıştır ve CR2032 pili deliğe bir pim takılarak çıkarılabilir.

READ  İçeri atla! Etkinlik Rehberi • MTG Arenası