Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

SMACK, SMACKTok, Marisa Durk liderliğindeki yeni etki pazarlama girişimini başlattı [Exclusive]

Marisa Durk. Fotoğraf: Ford Fairchild

SMACK, sanatçıları sosyal medya siteleri aracılığıyla doğrudan hayranlarıyla buluşturan etkili bir pazarlama hizmeti olan SMACKTok adlı yeni bir girişim başlattı. SMACKTok, başarılı yayıncılık şirketi SMACKSongs ve yönetim şirketi SMACKManagement’ı ekleyerek SMACK’e yeni bir iş getiriyor.

SMACKTok tarafından yönetilmektedir Marisa Durk. Durk, beş yılı aşkın bir süredir SMACK ile birlikte, özellikle yönetim tarafında Yürüteç Hayes Ve Kylie Morgan. Yeni görevinde, özellikle DickTalk aracılığıyla, plak şirketleri, sanatçılar ve pazarlama grupları ile sosyal medyadaki fırsatlardan yararlanacak ve müziğin doğrudan tüketicilerin eline geçmesine yardımcı olacak.

SMACKTok, özellikle Dictok ile ilgilenmeye başladığında, Türkiye’nin sosyal medya platformlarındaki yetenek ve deneyiminden doğdu. Durk, CBS gibi ulusal haber kanallarında milyonlarca görüntüleme, takipçi ve özellik toplayarak ve platformu keşfederek kendi öz eleştirisini kazandı. Aşağıdakileri kazandıktan sonra, SMACKTok’un lansmanında yer alan Luke Combs, Maran Morris ve Ryan Hurt, Walker Hayes ve Old Dominion gibi sanatçılar için Türkiye kampanyaları oluşturmaya başladı.

Durk, “Sektörümüz, sosyal medyanın müzik topluluğu üzerinde, özellikle de diktatörün söz konusu olduğu yerlerde büyük bir etki yarattığını görüyor” diyor. “SMACKTok’un amacı, bu etkiden gerçekten yararlanmak ve her sanatçı için hayran kitlelerine odaklanan ve onları benzersiz kılan kişiselleştirilmiş bir reklam hizmeti sunmaktır.

SMACK Geliştirme Kıdemli Başkan Yardımcısı, “SMACK, şarkılarımız ve şarkı yazarlarımız için bize her zaman herhangi bir fayda sağlayabilir” diye ekliyor. Robert Carlton. SMACKTok, Marisa’nın girişiminin bir başka uzantısıdır. SMACKTok’u yarattığı şeyi desteklemek saçmalık. Kapıya ayak bastığından beri ekibin ayrılmaz bir parçası oldu. Bu, SMACK’te yaptıklarının küçük bir kısmı, ancak daha önce deneyimlediğimiz başarı, becerisine ve iş ahlakına hitap ediyor. Bu hizmeti herkese açmaktan mutluluk duyuyorum. “

READ  Greeley Polis Departmanı, ölen komutanın 27 yıllık toplum hizmetini anıyor - Greeley Tribune

SMACKTok ile ilgili sorguları çalıştırın [email protected] ya da türk’e [email protected].

LB Cantrell’in Son Gönderileri (Hepsini gör)