Haziran 10, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sonic Frontiers için ücretsiz DLC, bir çıkış tarihi alır, klasik Sonic

akustik sınırlarSöz verilen ilk ücretsiz güncelleme Çarşamba günü geliyor ve “açık” Sonic the Hedgehog oyununun oyuncularına Starfall Adaları’na dönmeleri için nedenler veriyor. Bu güncelleme, yeni meydan okuma modlarını ve yeni bir fotoğraf modunu tamamlıyor – ancak Sonic nostaljinizden yararlanacak yeni bir Müzik Kutusu seçeneği.

müzik kutusu akustik sınırlar 13 şarkıya anında erişim dahil olmak üzere Sonic’in 30 yıllık geçmişinden 53 şarkı içerecek. Kalan 40 ada, her adada “Sesli Anılar” toplanarak açılabilir. Crush 40’ın “Open Your Heart” ve “Live and Learn” şarkılarının listelerde yer alacağı doğrulandı. sonik macera Ve sonik macera 2, sırasıyla. Müzik kutusu derinlere iner ve “Yıldızlara Ulaşın” (sonik renkler doruk), “Sahil Tepesi” (sonik kahramanlar), “Derin Orman” (Sonic ve Kara Şövalye), “okyanus dalgası” (kirpi sonik), “Kum Vahası” (Sonic ve gizli yüzükler) ve “Emerald Coast – Bölüm 2” (Sonik Nesiller), Sega tarafından yayınlanan ekran görüntülerine göre.

akustik sınırlar Oyuncular, yeni fotoğraf modu sayesinde Sonic’in Starfall Islands ve Cyber ​​Space’teki yolculuğunda da fotoğraflarını çekebilecek. Duraklatma menüsünden erişilebilen seçenek, Sonic çekimlerinizi renklendirmek için gerekli kamera içi kontrolleri ve filtreleri içerir. Ne yazık ki, “ayakkabıları gizle” seçeneği yok gibi görünüyor.

Resim: Sonic Ekibi/Sega

Son olarak Sega ve Sonic Team, ana hikaye kampanyasını tamamladıktan sonra erişilebilen iki yeni meydan okuma modu ekliyor. Cyber ​​​​Space Challenge, oyuncuların arka arkaya birden fazla aşamayı tamamlamak için zamana karşı yarıştığı bir zamanlı saldırı modudur, Battle Rush ise “aynı anda birden fazla düşman, Muhafızlar ve Titanlarla savaştığınız zamanlı bir savaş modudur.”

Biri Sonic the Hedgehog’un doğum gününü (kart alışverişi yapıyorsanız 23 Haziran) kutlayacak ve diğeri yeni hikaye öğeleri ve oynanabilir karakterler ekleyecek olan iki ücretsiz güncelleme daha planlanıyor.

READ  Başa dön Super Smash Bros. için net kodu geri al. Ultimate, Nintendo Switch'te oyunda görünüyor

akustik sınırlar Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One ve Xbox Series X’te mevcuttur.

Devamını oku