Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sonos yeni Ace kulaklıklarını tanıttı!

Sonos yeni Ace kulaklıklarını tanıttı!

Sonos resmi olarak duyurdu… Sonos Ace kulaklıklar, kulaklık pazarına ilk adımlarını atıyorlar. Sonos, özellikle Apple ürünleriyle sunduğu kablosuz ev hoparlörü çözümleri ve ekosistemiyle tanınıyor ve yeni premium Ace kulaklıklarıyla aynı değeri, kaliteyi ve kullanım kolaylığını sunmayı hedefliyor. Sonos müşterileri uzun süredir şirketin kendi kulaklığını ne zaman yaratacağını merak ediyordu ve sonunda bu ürün geldi. Bu yeni kulaklıklara ilk kez özel bir bakış atma şansına sahip olduk ve bizi hayal kırıklığına uğratmadılar. Bilmeniz gereken her şey burada!

 • Her kulaklıkta özel 40 mm sürücüler
 • Gürültü engelleme ve net telefon görüşmeleri için sekiz mikrofon
 • Uzamsal ses ve Dolby Atmos’u destekler
 • Aktif Gürültü Engelleme ve Farkındalık Modu
 • Bluetooth ve kablolu USB-C bağlantısıyla kayıpsız ses
 • Sonos uygulamasında ayarlanabilir ekolayzır
 • Manyetik olarak çıkarılabilir kulak yastıkları
 • ANC/Aware modları açıkken 30 saate kadar pil ömrü
 • Hızlı şarjı destekler, 3 dakikalık şarjla 3 saat dinleme süresi elde edin
 • Bluetooth 5.4
 • Fiziksel ve dokunsal kontroller
 • İki farklı renk: siyah ve yumuşak beyaz

Güçlü özelliklerin listesi Sonos Ası Destek ayakları onu anında Bose QC Ultra, Sony WH1000XM5 ve AirPods Max gibi rakiplerin önüne koyuyor. Özellik seti, yapım malzemeleri ve Sonos ekosistem entegrasyonu, Ace kulaklıklarını bu kategorideki diğerlerinden gerçekten ayıracak şeylerdir.

Özellikleri tanımlayın

Ürünle biraz pratik yapabilecek kadar şanslıydım, bu yüzden bu kesinlikle tam bir inceleme değil (bunun için Haziran ayının başlarında bizi izlemeye devam edin). Ancak ilk izlenimlerimden bazılarını sizinle paylaşmak istedim. Sonos Ası. Kulaklıkların üç ana özelliği dikkatimi çekti.

Kaliteyi oluşturun

Uygulamalı olarak bu ürün için yapılan boyut, ağırlık ve malzeme seçimleri hakkında iyi bir fikir edindim Sonos Ace. Oldukça hafif tutmak ve mümkün olduğunca kaliteli görünmesini sağlamak için paslanmaz çelik gibi bazı yüksek kaliteli malzemeler eklemek arasında harika bir denge kurdular. Yalnızca 312 gram ağırlığındaki Sonos Ace, AirPods Max’ten yaklaşık 70 gram daha hafiftir ve hafızalı köpük kulaklıklar ve kafa bandıyla başınıza rahatça oturur.

READ  Apple'ın Vision Pro'suna ilişkin karar

Sonos ayrıca kullanıcıların kulaklıklara bakmak zorunda kalmadan kulaklıklarla kolayca etkileşim kurabilmesi için kulaklıklarda gerçek dokunsal kontroller kullanmaya karar verdi. Dokunsal düğmelerin dokunmatik düğmelere karşı büyük bir hayranıyım. Son olarak gerektiğinde kolayca değiştirilebilmesi için bu kulaklıklara çıkarılabilir kulak yastıklarına sahip modüler bir taraf eklendi.

Ses kalitesi

Bu kulaklıklardan gelen sese ilk tepkim, içine dalmak oldu. Yine, bu, kulaklıklara ayrılmış 10 dakikalık hızlı bir demodan sonradır, ancak yine de kulağa harika geliyordu. ANC, kafa takibi ile birlikte birinci sınıftı ve epik bir dinleme deneyimi sağladı. Ses seviyesi de oldukça yüksek hale geldi; bu, bas ağırlıklı parçalar için harika bir şeydi. Ne kadar ileri gidebileceğimi görmek için çok çeşitli müzik, podcast ve diğer medyaları dinleyeceğimden emin olacağım.

Test edemediğim tek şey, telefon görüşmeleri ve Zoom toplantıları için özel mikrofonlardı. Sessiz bir odadaki telefon görüşmeleri ile kalabalık bir şehrin kaldırımı gibi farklı senaryolarda mikrofonların nasıl dayandığını görmek istiyorum.

Ekosistem özellikleri

Burası Sonos’un bir ayağı olduğunu düşündüğüm yer. Sonos, yıllardır Sonos One, Arc hoparlörler, Move 2 ve diğerleri gibi ürünlerle ekosistemini oluşturuyor. Yani, Sonos Arc gibi bir şeye sahipseniz, TV’nizin sesini soundbar’dan kulaklığınıza geçirmek ve TrueCinema adı verilen yeni bir özellik gibi özelliklerden tam olarak yararlanabilirsiniz. TrueCinema’nın tanıtımını yaptık ve benzersiz bir deneyimdi. Çok kanallı bir ev sineması kurulumunu taklit edecek ve bunu çok iyi yapacak olan Arc’tan Ace’ye ses aktarabilirsiniz.

Sonos Arc, Sonos Ace ve HDMI eARC’nin birleştirilmesi muhteşem bir ev sineması kurulumu oluşturacaktır. Filmlerimi kimseyi rahatsız etmeden inanılmaz kalitede dinlemek için Sonos Ace’imi kullanabileceğim ve aynı zamanda Arc’ıma bağlı olan Xbox’ımla da kullanabileceğim.

Diğer notlar

Sonos Ace’in dikkate alınması gereken başka yönleri de var:

 • Resmi bir IP derecelendirmesi yoktur. Hafif yağmura veya tere dayanacağını düşünüyorum ancak su geçirmez olduğunu düşünmüyorum. Bu senaryo için yeterince sıcak veya rahat hissedip hissetmediklerini görmek için onları spor salonu ortamında test ederdim.
 • TrueCinema deneyimine gelince, lansmandan sonra Sonos uygulamasına yapılacak bir güncelleme aracılığıyla kullanıma sunulacak. İlk önce Sonos Arc ile başlayacak, daha sonra Beam Gen 1 & 2 ve Ray’e geçecek.
 • Çoğu Sonos ses ürününün aksine Sonos Ace, Wi-Fi ile değil Bluetooth üzerinden bağlanır.
 • Her Sonos Ace, renk uyumlu düz bir taşıma çantası, bir USB-C’den USB-C’ye kablo ve bir 3,5 mm jak adaptörü içerir.

Fiyatlandırma ve kullanılabilirlik

the Sonos Ası Biz Sonos’tan ön sipariş verilebilir Ve Amazon Bugün itibariyle 449 ABD doları. Yukarıda da belirttiğim gibi iki farklı renk seçeneği var: siyah ve soft beyaz (ben şahsen soft beyazı tercih ediyorum). Kutuda renkli düz sert kabuklu bir taşıma çantası, USB-C’den USB-C’ye kablo ve USB-C’den 3,5 mm’ye adaptör bulunur. Sonos Ace, 5 Haziran’da tamamen satın alınabilecek.

READ  Destiny 2 geliştiricisi Bungie, son görünümün lansman sorunları nedeniyle "gerçekten üzgün"

Haydi ne düşündüğünü söyle. Yeni Sonos Ace kulaklıkları için para öder misiniz? Mevcut bir Sonos müşterisi misiniz? En çok heyecanlandığınız şey nedir? Sitemize abone olmayı unutmayın Youtube kanalı İncelememizin tamamını yayınlandığında görmek için!

FTC: Gelir elde etmek için otomatik ortaklık bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.