Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sony patenti, PS3 dönemi surround uyumluluğunun PS5’e gelebileceğini öne sürüyor

Sony patenti, PS3 dönemi surround uyumluluğunun PS5'e gelebileceğini öne sürüyor

Yeni bir patent önerdi Sony Belki de çevre birimleri veya mobil cihazlar gibi eski cihazları modern cihazlarla uyumlu hale getirmeye çalışıyorsunuz. PlayStation tuş takımı.

Patent (izlenen bunama oyunu), eski medya uzaktan kumandaları, DualShock kontrolörleri ve hatta taşınabilir bir konsol, muhtemelen PSP Go gibi eski Sony donanımlarının öykünme ile kullanıldığını gösteriyor gibi görünüyor. PlayStation 5.

PS5’te PS1 Öykünmesi – Oddworld: Abe’s Oddysee’ye İlk Bakış

Aşağıda görülebilen görüntü, DualShock, Sony Media Remote, PlayStation faresi, EyeToy oyunu, PlayStation Move çubuğu ve hafıza kartı gibi görünen şeyleri gösteriyor.

Sony, en son PlayStation VR’nin ilk yinelemesini kontrol etmek için hala kullanılan PlayStation Move çubuğu olmak üzere bu teknolojinin çoğunu her zaman terk etti.

Sony patenti, PS3 dönemi surround uyumluluğunun PS5'e gelebileceğini öne sürüyor

Patenti daha da ilginç yapan şey, çevre birimlerinin temelde PS3 dönemindenmiş gibi görünmesi, bunun Sony’nin bir parçası olduğunu gösterebilir. Sistemi simüle etmek için bildirilen çabalaryalnızca Sony’nin yeni PlayStation Plus markasının bir parçası olarak canlı akışa dönüştürülmüştür.

Sony’nin bu eski teknolojinin simülasyon yoluyla nasıl çalışacağını keşfettiğini hayal etmek mümkün olsa da, şu anda satın alınabilen PS Move Wands dışında hiçbir ekipman, yazılımda bu öğelerin işlevselliğini simüle etme süreci olabilir. PlayStation 5 ile uyumluluk yerine

Sony’nin artık çoğu bölgeye sunulan yeni PlayStation Plus teklifi, en üstte arka PlayStation kataloğundan klasik oyunlara erişim sağlayan üç katman sunuyor.

PlayStation’dan gelen başlıklar, oyun istasyonu 2 Ve PlayStation Taşınabilir Öykünme yoluyla sunulurlar, Play Station 3Eşsiz teknolojisi nedeniyle taklit edilmesi zor olmasıyla ün salan , sadece yayın yoluyla oynatılabiliyor.