Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Artık piyasaya sürülen tüm Super Nintendo kılavuzlarını okuyabilirsiniz.

Artık piyasaya sürülen tüm Super Nintendo kılavuzlarını okuyabilirsiniz.

SNES Kitaplığı

Ekim 2020’de bir projede özellik yaptım oradaki her Super Nintendo rehberini bulmaya, taramaya ve çevrimiçi yüklemeye çalışıyordu. Temmuz 2022 itibariyle projenin artık önemli bir dönüm noktası olduğunu bildirmekten memnuniyet duyuyorum ve birçoğunuz için bu çok önemli.

Bu özellik yayınlandığındaekip (Arachness, BuffaloJoe, Timber, SNES Central ve Grant Kirkhart dahil) proje üzerinde çalışıyor—Led flama ve arşiv Önlükler—Yaklaşık 600 tarama yüklendi, konsolun ömrü boyunca Batı’da piyasaya sürülen her oyunun talimatları taranana kadar yalnızca yaklaşık 100 kılavuz kaldı.

Bu iyi bir ilerlemeydi, ancak aynı zamanda SNES kitaplığında daha derine indikçe, koleksiyondaki en tuhaf ve en nadir oyunların kılavuzlarını bulmak daha da zorlaşıyordu. Sonra geçen hafta:

Bu, proje arşivlerinin artık o dilde resmi olarak yayınlanan her Super Nintendo oyunu için İngilizce bir rehber içerdiği anlamına geliyor. Bazen Kuzey Amerika versiyonu, bazen PAL (Avrupa/Avustralya) versiyonu, bazen kapak, imla ve posta adresleri için sadece sanat eserinin ötesinde farklılıklar varsa her ikisi de (yol gibi) Kontra 3 denirdi süper koruyucu PAL bölgelerinde).

Her oyun şimdiye kadar piyasaya sürülmedi Batıbazı oyunların dil pazarına bağlı olarak farklı benzersiz sürümleri olabileceğinden, ancak bu bir İngilizce web sitesi olduğundan, bunun okuyucuların bilmesi gereken bir dönüm noktası olduğunu düşündüm!

ve hala çok kapat. Ekip, tek bir baskıda “her batı kanıtını” başarmaktan sadece bir oyun utangaç: benzersiz Alman versiyonunun orijinal bir araştırması Noel öncesi hayran (Her ne kadar birisinin bilgiye ihtiyacı olursa diye, nadir bulunan Mega Drive’ın İngilizce’ye çevrilmiş bir versiyonuna sahip olmalarına rağmen.)

Bundan sonra işleri hiç bitmemiş gibi görünüyor. Her ipucu tarandığında ve yüklendiğinde bile, birçok RPG dahil olmak üzere bazı oyunlar, ayrı haritalar/etiketler gibi başka yerlere yazılmış önemli bilgilere sahiptir, bu nedenle mümkün olduğunda bunları yüklemeye ve taramaya çalışırlar. Onlar ayrıca sahip Ondan da kurtulmak için Super Famicom rehber bölümü.

Kütüphanenin tamamına göz atmak veya gelecekte ihtiyaç duyacağınız bir zaman için yer imlerine eklemek isterseniz, burada mevcutsen de yapabilirsin ama İnternet Arşivinde belirli bir oyun bulun Orada da görünecektir. Ve broşürlerini toplamanın yanı sıra heyecan dolu bir şeye sahip olmak Peebs ayrıca SNES kitaplığında da çalışıyor ve Twitch’teki her oyunu yenmeye çalışıyor. (Son sayımda, sadece 47’si kalmıştı!)

READ  PS5, Series X / S ve PC'de neler beklenir • Eurogamer.net