Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Söylenti: Xbox oyunu Hi-Fi Rush 'Switch 2'de çıkacak

Söylenti: Xbox oyunu Hi-Fi Rush 'Switch 2'de çıkacak
Resim: Bethesda

Nintendo'nun en yeni Partner Showcase'i Switch için iki Xbox oyununa kilitlendi, peki ya bu iki oyun Merhaba Fi Rush Dedikodular mı?

buna göre İç mekan oyunlarıRitim tabanlı aksiyon oyunu aslında Switch 2'de piyasaya sürülmeyi hedefliyor olabilir, dolayısıyla potansiyel bir duyuru hala aylar uzakta olabilir. Kaynağın tam olarak söylediği şey şu:

“Hi-Fi Rush'ın Switch'e gelip gelmeyeceği şu anda belirsiz ancak kaynaklar oyunun orijinal Switch yerine Nintendo Switch 2'ye geleceğini, yani daha fazlasının gelebileceğini belirtti. resmi duyuru “

Bu söylentiler ilk ortaya çıktığında, ritim tabanlı oynanışın Switch'te hacklenip hacklenmeyeceğine dair sorular ortaya çıktı, bu nedenle söylentilere konu olan sistemin halefini yayınlamak mantıklı olabilir.

Bu ayın başlarında Hi-Fi Rush veri madeni, oyunun diğer versiyonları için “platforma özel tişörtlerin” kanıtlarını da ortaya çıkarmış gibi görünüyor. Aklında tut PlayStation'ın çıkışı resmi olarak onaylandı.

Switch için halihazırda duyurulan iki Xbox oyunu arasında Grounded ve Pentiment yer alıyor. Pentiment, Switch eShop'ta mevcut ve fiziksel sürümü yolda ve Grounded da Nisan ayında gelecek.

READ  Apple App Store, eski uygulamaları büyük ölçüde kaldırıyor gibi görünüyor