Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Söylentiler, iPad Pro'nun çerçevelerinin bu yıl inceleceğini söylüyor

Söylentiler, iPad Pro'nun çerçevelerinin bu yıl inceleceğini söylüyor

Yaklaşan iPad Pro güncellemesi hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise Weibo'da ortaya çıkan yeni bir sızıntı, yeni iPad Pro'ların her zamankinden daha ince çerçevelere sahip olacağını iddia ediyor.

Hesaba göre Weibo'da anında dijitalMetal kenar hariç, yeni iPad Pro çerçeve boyutları şunlardır:

  • iPad Pro 11 inç çerçeve: 7,12 mm
  • iPad Pro 12,9 inç çerçeve: 7,08 mm

Onun belirttiği gibi MacSöylentiler2018'deki mevcut nesil iPad Pro modellerinden yaklaşık %10 ila %15 daha incedir. Yukarıdaki görsel arkadaşımız tarafından oluşturulmuş bir makettir. Apple'ın Twitter'daki ana adamı.

Bu iddia, gelen raporlarla tutarlıdır. Bloomberg Geçtiğimiz Temmuz ayında Apple'ın iPad'in çerçeve boyutlarını küçültmenin yolları üzerinde çalıştığını söyleyen Mark Gurman. Apple ayrıca bu yıl iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro max ile iPhone'un çerçevelerinin boyutunu da önemli ölçüde küçülttü.

Daha küçük çerçevelere ek olarak, yeni iPad Pro'ların öncekilere göre önemli ölçüde daha ince olması bekleniyor – ilk olarak geçen ay bildirdiğimiz gibi.

Ne kadar çok öğrenirsek, bu iPad Pro güncellemesi konusunda o kadar heyecanlanıyorum. 2018'den beri esasen aynı kalan bir cihaz için Apple'ın bu yıl resmi olarak neler sunacağını görmek için sabırsızlanıyorum. Senden ne haber?

Resim kredisi: Temel Apple Guy

Fırsatı takip edin: İş Parçacığı, heyecan, instagramVe Mastodon.

FTC: Gelir elde etmek için otomatik ortaklık bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

READ  GTA 6: oynanış videoları sızdırıldı