Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Steelers, Kenny Pickett'ı takas ederken karakterine aykırı davranmaya devam ediyor

Steelers, Kenny Pickett'ı takas ederken karakterine aykırı davranmaya devam ediyor

Terry Bradshaw emekli olduktan sonra Steelers, bir sonraki potansiyel oyun kurucuyu seçmek için 20 yıl bekledi. Ben Roethlisberger'in emekli olmasının ardından Steelers hiç vakit kaybetmedi. Bir sonraki taslakta, ilk tur seçimlerini Pitt'in oyun kurucusu Kenny Pickett'i kullandılar.

Sadece iki sezonun ardından Steelers, Beckett deneyini boşa çıkardı ve onu mütevazı bir geri dönüş için Philadelphia'ya gönderdi.

Bu hamle, Steelers'ın normal sezonun son üç maçına başlayan (hepsi galibiyet) ve play-off'larda Buffalo'ya mağlup olan Pickett ve Mason Rudolph ile ilerlemeye odaklanmasından kısa bir süre sonra geldi. Bir aydan kısa bir süre önce Jerry Dulac Pittsburgh Post-Gazette Steelers'ın başlamayı hedefleyen tecrübeli oyun kurucuyla ilgilenmediği bildirildi. Bir hafta önce bu yaklaşım, Dulac'ın Russell Wilson'ın Steelers'ı ziyaret ettiğini bildirmesiyle (muhtemelen doğru anlayan kişinin çabasıyla) dramatik bir şekilde değişti.

Artık Rudolph Titans'la sözleşme imzaladı, Pickett takas edildi ve Russ, Steel City'nin yeni başlangıç ​​oyuncusu olarak tanıtıldı.

Çoğu takım için bu çok da önemli değil. Steelers için bu, işleri yapma şekillerinden bir kopuş anlamına geliyor. Sabırlıdırlar. Ani hareketler yapmazlar. Büyük risk almazlar. Normal anlamda ya da Jerry Jones'un saçmalık anlamında, tamamen dışarı çıkmıyorlar.

Artık öyleler. Beckett'in yanıldığını kabul ettiler. İki yıl ve 24 startta muhteşem bir şey yapmadı. Geçme notu anemik 78.8'di. 13 gol atışı ve 13 müdahale attı.

Böylece Steelers rotasında kalma yaklaşımından vazgeçerek cesur bir hamle yaptı. Ross orada. Kenny dışarıda. Mason gitti.

Wilson'da sözleşmeli bir oyun kurucuları var. Kimi ekleyecekleri ise merakla bekleniyor. (Ryan Tannehill hâlâ mevcut.)

Şimdilik bir şeyi biliyoruz. Steelers işleri nasıl yapacaklarına dair senaryolarını değiştirdi. Bunun bir sapma mı yoksa yeni bir eğilimin başlangıcı mı olduğunu görmek ilginç olacak.

READ  Hangi bölüm oyunları en iyisidir?