Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jets, Aaron Rodgers'ın başkan yardımcılığına aday olacağını düşünmüyor

Jets, Aaron Rodgers'ın başkan yardımcılığına aday olacağını düşünmüyor

NFL'de yoğun bir hafta, Robert F. Kennedy Jr.'ın Jets'in oyun kurucusu Aaron Rodgers'ı Amerika Birleşik Devletleri başkanlığı için bağımsız listede Kennedy'nin aday arkadaşı olarak seçebileceği haberiyle biraz daha tuhaflaştı. Şu anda Rodgers ve eski Minnesota Valisi Jesse Ventura en iyi seçenekler arasında yer alırken, Kennedy seçimini 26 Mart'ta açıklamayı planlıyor.

Durumu bilen bir kaynağa göre Jets, Rodgers'ın bunu yapacağına şu anda inanmıyor.

Ancak bunu yapıp yapmayacağını onlara söylemedi. Bu hafta ortalıkta yoktu. Cuma sabahı itibariyle ondan haber alamamışlardı.

Futbolu bırakıp koşmaya başlarsa 37,5 milyon dolarlık maaşından vazgeçecek. Futbol oynarken koşmaya çalışırsa, sezon sonu basın toplantısında takımın yaratamayacağı türden bir dikkat dağınıklığı yaratacaktır.

Rodgers o dönemde “Kazanmakla ilgisi olmayan her şeyin değerlendirilmesi gerekiyor” demişti. “Yani bu binada bireysel ya da kolektif olarak yaptığımız ve gerçek kazanmayla hiçbir ilgisi olmayan her şeyin değerlendirilmesi gerekiyor… Bu bazen yapılan bir şey değil, bazen yapılan bir şey değil, çoğu zaman yapılan bir şey değil. , bu her zaman olan bir şeydir.” Bir kere, eğer kazanan bir organizasyon olmak istiyorsanız ve kendinizi şampiyonluklar kazanacak ve rekabetçi bir konuma getirecekseniz, o zaman yaptığınız her şey önemlidir ve kazanma ihtiyaçlarıyla hiçbir ilgisi olmayan saçmalıklar. binadan çıkmak. Dolayısıyla bundan sonra odak noktamız bu olacak “

Bir başkan yardımcısı adayı, seçimden önceki haftalar ve günlerde eyaletten eyalete geçerek kampanyasına başlar. Rodgers'ın aktif kampanyalara odaklanmak için haftada en fazla bir günü olacak. O zaman bile, uçaklar için büyük bir dikkat dağıtıcı unsur olmaya devam edecek.

Şimdilik bu, Kennedy'nin uzun süredir devam eden kampanyası için kısa vadeli bir propaganda desteğinden biraz daha fazlası gibi görünüyor. Rodgers'ın (sorunu sosyal medyada henüz ele almamış olmasına rağmen Sandy Hook komplo teorisyeni olduğuna dair CNN haberini kısmen yalanlayan bir paylaşım yapmasına rağmen) eninde sonunda bu fırsattan gurur duyduğunu ancak şimdi öyle olmadığını söylemesini bekleyin. . Siyasi arenaya girmesinin tam zamanı. Tercih ettiği adaya yardımcı olmak şöyle dursun, sadece makamla olan ilişkisi onun nihai siyasete girişini daha az sorunlu hale getirecek – eğer sonunda yapacağı şey buysa.

READ  Los Angeles Chargers LT Rasawn Slater'ın pazıları nedeniyle sezonun geri kalanını kaçırması bekleniyor.

Öte yandan, Rodgers'ı tanıyanlar için bu hafta karanlık bir odada biraz zaman geçirdi ve/veya halüsinojenleri yutarak bu tehlikeye atılıp atılmaması gerektiğine karar verdi. Kendisine rakip olacağı gerçeği Sağduyu ve tekerlekli sandalyedeki bir adam (Ya da açıkçası, muhtemelen öyle olması gereken iki adam), Joe Namath'tan bu yana bir Jets oyun kurucusunun en inanılmaz hamlesini yapması için yeterli olabilir. Emekliliğini açıkladı Super Bowl'u kazandıktan beş ay sonra, Manhattan'da kumarbazların (GASP) takıldığı bir bar/restoran sahibi olması konusunda lig ofisi ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle.