Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Stoughton Central School Drama Kulübü bir oyun sahneliyor

Stoughton Central School Drama Kulübü bir oyun sahneliyor

Öğrencilerimiz takdire şayan bir eser ortaya çıkardılar.

STOUGHTON – Stoughton Apostolik Kilisesi, Stoughton Central School Drama Kulübü’nün oyunlarından biri olan The Imperfect Proposal’ı sahneleyebilmesi için 30 Mart’ta kapılarını açtı.

Dolu bir evin önünde, Jada Walbaum’un canlandırdığı William ve Sophie Turk’ün canlandırdığı Ella, bir bankta oturan yaşlı bir çift gibi giyinmişler.

Daha yaşlı çiftler, parkta dinlenip diğerlerinin konuşmasını dinleyebilecekleri parkın tadını çıkarırken, genç bir çift daha uzakta oturuyordu.

Kate’i, Sidney Hemp’in canlandırdığı erkek arkadaşı Ben ile oturan Bailey Baumgardner canlandırıyor. Ben, Kate’e evlenme teklif etmeyi planlamıştı, ancak birkaç kesinti oldu.

Ben, teklifini her denediğinde, zengin sosyetik Emily Gowdy gibi pahalı bir yüzüğü kaybeden ve ardından çekici bir genç kadın gibi davranan başka bir sorun ortaya çıkar ve bunların tümü genç çift için sorunlara neden olur.

Hem Kate hem de Ben, eldeki sorunları ve Kate’in Chloe Foster’ın canlandırdığı eski erkek arkadaşı Andrew’u kıskanıyorlar.

Bu noktada yaşlı çift, oyun boyunca birkaç kez kahkahalarla sonuçlanan bir tür yorum yapmak zorunda kaldı.

Köpek gezdiricisi Dolly McArthur, yavrusuyla birlikte parka gelir ve Kate köpeğe aşık olur, erkek arkadaşı köpekleri sevmez.

MacyLynn Lake, Phoebe Borejon ve Emily Goudy tarafından canlandırılan protestocular, parktaki köpekleri kokladıkları, kaka yaptıkları, havladıkları ve baş belası oldukları için sevmiyorlar.

Arsa kalınlaştıkça, çiftin ilişkilerinde ilerleme arzusu da artar ve yaşlı çiftin bu konuda söyleyecek bir şeyleri vardır.

Bu genç oyuncu grubu çoğu zaman kalabalığı güldürdü ve bu öğrenciler 4-11. Sınıflardan oluşuyordu.

Yönetmen Tracey Cameron, çocukların Aralık ayından beri oyun üzerinde çok çalıştıklarını ve son üç haftadır kilisede prova yaptıklarını söyledi.

Madison Richard sahne yönetmeniydi ve herkesi oyuna davet etti.

READ  EBRD, yeşil yatırımı desteklemek için Türkiye'nin Uludağ İçecek'e kredi sağladı

Oyuna kabul, kilise ve drama kulübü arasında paylaşılan bir bağıştır.