Mart 25, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Stray Kids ‘MAXIDENT’ haftanın yeni favori müziği – Billboard

Stray Kids 'MAXIDENT' haftanın yeni favori müziği - Billboard

başıboş çocuklaryeni mini albüm, maksidentBu hafta yeni müzik anketinde birinci oldu.

Müzik hayranları 7 Ekim Cuma günü yayınlanan bir ankette oy kullandı tabloGüney Koreli grubun son projesini geçen hafta yeni favori müzikleri olarak seçerek.

maksident Yeni müzik daha iyi performans gösteriyor erkek derisi (“Birim”), Charlie Puth (Charlie), ozon (OzuTochi), Maisie Peters (“Başka bir rock yıldızı değil”), quavo & çıkarmak (Yalnızca Infinity Links için üretildi), ve diğerleri.

maksident Son zamanlarda zaten etkileyici olan 2022’den sonra tablo kapak yıldızları. sokak çocukları garip Mart ayında yayınlanan EP, grubun 1 numaraya vur Billboard 200 Albüm Listesi’nde.Sekiz kişilik grup, geçtiğimiz yıl boyunca birçok kıtada tam anlamıyla icra edilmiş konserlerin keyfini çıkardı.

Üye Bang Chan daha önce, “Çıkışımızdan bu yana hedefimiz, mümkün olduğu kadar çok ‘başıboş çocuğa’ ulaşmaktı.” tablo Grubun son kapak hikayesinde. “Müziğimizi sağlamak ve gerçekten ihtiyacı olan insanlara güç vermek” diye devam etti.

Han, “Bir uzlaşmaya varırsak, ilerleyemeyeceğimizi biliyoruz,” diye ekledi. “Bu yüzden öyleydik ve hala öyleyiz. Önümüze bakmaya ve hareketsiz durmaya çalışıyoruz.”

maksident “Case 143” single’larını seslendirdi ve “Give Me Your TMI”, “Super Board” ve “Circus”un Kore versiyonu gibi STAY favorilerini onayladı.

arkasından takip maksident Hayranlar tarafından oylanan ankette Måneskin’in yeni şarkısı “The Loneliest” oyların %25’ini aldı. Üçüncülük, Puth’un çok beklenen, kendi adını taşıyan üçüncü albümü oldu. Charlieoyların %9’unu aldı.

Bu haftanın yeni müzik yayını anketinin nihai sonuçlarını aşağıda görebilirsiniz.

READ  'SNL' yıldızı Chris Reed saldırıdan sonra ameliyat oldu