Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Street Fighter 6 sonunda Akuma'yı alıyor

Street Fighter 6 sonunda Akuma'yı alıyor

resim: Capcom

Ryo içeride iyi vakit geçirmeyecek Sokak Dövüşçüsü 6 Yakında, uzun süredir rakibinin olduğu haberiyle, AkumaSonunda Capcom'un dövüş serisinin son oyununa geldik. Öte yandan hayranlar onun eklenmesiyle iyi vakit geçirecek çünkü o da insanlardan biri En popüler Dizideki karakterler. Yeni bir fragmanın yayınlanmasıyla birlikte Akuma'nın neye benzeyeceğine ve nasıl savaşacağına dair ilk bakışımızı elde ettik. Sokak Dövüşçüsü 6.

the Traktör Kendi içinde inanılmaz duygular barındırıyor. Akuma'nın eğitimi yeni arabasında gösteriliyor Sokak Dövüşçüsü 6 Lav ve dev taş heykellerin bulunduğu, mum ışığıyla aydınlanan bir mağara olan tiyatro, Jugento'nun bir kopyasıdır. Sokak Dövüşçüsü Alfa 2. Intercut, Akuma'nın dövüş becerisinden bahseden kısa metin satırlarıdır. Son olarak Akuma'nın, Chris Redfield'ın kayaya vuruşunu utandıracak bir güç gösterisi yaparak devasa bir heykelin kafasını parçalayan güçlü bir yumruk savurduğunu görüyoruz. Fragman, onun gücünü gördükten sonra uğursuz bir uyarı gibi görünen “Akuma 2024 baharında geliyor” cümlesiyle bitiyor.

Capcom

Fragman ayrıca Akuma'nın yeni tasarımını da gösteriyor Sokak Dövüşçüsü 6bölümünde ayrıntılı olarak açıklanmıştır Oyunun sosyal medya hesabında. Karakterin bu yinelemesi geçmişte olduğundan daha yaşlı görünüyor, ancak daha az güçlü değil. Çarpıcı kızıl saçlarının yerini at kuyruğundan uzun sakalına kadar uzanan beyaz ve gri bir kafa aldı. Fragmanın mekanı da Akuma Tiyatrosu olacak.

Hayranlar Akuma'nın geleceğini biliyordu Sokak Dövüşçüsü 6 Bir süredir bunun bir parçası olarak reklamı yapılıyordu. 1. Yıl DLC'si oyun için ama uzun bir bekleyiş oldu. Oyunun 1. Yıl planının bir parçası olan indirilebilir dört karakterden Akuma piyasaya sürülen son karakterdir (ilk üçü AKI, Rashid ve Ed'dir). Belirli bir çıkış tarihimiz olmasa da, önceki DLC karakterleri genellikle fragmanları çıktıktan yaklaşık bir ay sonra yayınlanır, bu nedenle Akuma'nın Nisan ayı sonuna yakın bir zamanda çıkmasını bekliyoruz. sonra, Sokak Dövüşçüsü 6 Dört gözle beklenecek tüm yeni DLC karakterlerini içerecek olan 2. Yıl planlarını detaylandırmaya başlayacak.

READ  Apple hayranları Vision Pro'ları geri getirmeye başlıyor