Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

11 inç OLED iPad Pro piyasaya çıktığında yetersiz kalabilir

11 inç OLED iPad Pro piyasaya çıktığında yetersiz kalabilir

Apple'ın bu ay içerisinde OLED ekranlı yeni 11 ve 12,9 inç iPad Pro modellerini duyurması bekleniyor. Analist Ross Young'ın yeni bir raporu, yeni 11 inç iPad Pro üretiminin 12,9 inç'in gerisinde kaldığını gösteriyor.

Jung'a göre A'da Ücretli abonelere yayınlandı Sosyal medyada 11 inç iPad Pro'nun OLED ekranları şu anda Samsung Display tarafından üretiliyor. Ancak bu ay içerisinde LG Display, iPad Pro için 11 inç OLED ekranlar üretmeye de başlayacak. LG Display ayrıca 12,9 inç iPad Pro için OLED paneller de üretiyor.

Ancak Young, 11 inç iPad Pro panel üretiminin 12,9 inç modelin “gerisinde kaldığını” da belirtiyor.

Bu, yeni seri açıklandığında yeni 11 inç iPad Pro'nun en azından 12,9 inç modelle karşılaştırıldığında mevcut olmayacağı anlamına gelebilir. LG Display üretim rampasına çıktığında Apple bu eksikliği gidermek ve 11 inç iPad Pro'nun kullanılabilirliğini artırmak için çalışabilir.

Son gelişmeler, Bloomberg Mark Gorman bildirdi Yeni iPad Pro serisinin “Mart sonu veya Nisan ayı civarında” piyasaya sürülmesi bekleniyor. Gorman ayrıca Apple'ın yeni iPad'lerle birlikte piyasaya sürülecek “iOS 17.4'ün yeni cihazları destekleyen özel bir sürümünü” piyasaya sürmeyi planladığını söyledi.

Devamını oku:

FTC: Gelir elde etmek için otomatik ortaklık bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

READ  Birisi İki Nadir Altın Funko Pop için 100.000 Dolar Ödedi