Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Super Mario Bros’unuzu değiştirin. Mümkün olduğunca çabuk merak ediyorum

Super Mario Bros’unuzu değiştirin.  Mümkün olduğunca çabuk merak ediyorum

Ekran görüntüsü: Nintendo/Kotaku

Süper Mario Bros WonderUzun zamandır beklenen 2D platform oyunu nihayet Nintendo Switch’te mevcut. Ama Mario ve arkadaşlarını dönüştürme konusunda çok ileri gitmeden önce… Dev filler ve daha fazlasıöncelikle bazı oyun ayarlarıyla, özellikle de Talking Flowers’ı kontrol edenlerle oynamanız gerekecek.

Bu haftanın başlarında, Nintendo’nun devam eden web serisinin bir başka bölümünde, Geliştiriciye sorunBunu biliyorduk O merak ediyor O öyleydi Başlangıçta canlı yorum özelliğine sahip olacak Tıpkı bir spor oyununda bulacağınız gibi. İptal edildi, ancak oyunun Mario ve ekibine ne zaman yanlarından geçseler bağıran Konuşan Çiçekler karakterleri sayesinde yeni bir hayat buldu. Konuşan Çiçekler oyuna güzel bir eklenti olsa ve tek başına oynamayı daha az yalnız kılsa da, onlarla kat edeceğin mesafe değişebilir. Bazı insanlar sürekli konuşan çiçeklerin konuşmasının çok sinir bozucu olduğunu düşünüyor, inanabilirseniz. Konuşan Çiçeklerin seslerini nasıl durduracağınız aşağıda açıklanmıştır.

Öncelikle Ayarlar’a gidin ve “Konuşan Çiçek Diyaloğu” seçeneğine ilerleyin. Burada “Ses kapalı/Metin açık” olarak değiştirebilirsiniz. Çok basit. Çiçek Gücü geri bildiriminin farklı bir lezzetini istiyorsanız Konuşan Çiçeklerin dilini değiştirebileceğiniz eğlenceli bir üçüncü seçenek de var. KotakuPersonelden John Walker Hollandaca dil ortamının bir parçasıdır.

Devamını oku: Süper Mario Bros Wonder İnceleme raporu: inanılmaz övgü

Çevrimiçi insanlar, Nintendo’nun onlara Switch sistemi dillerinden ayrı bir dil konuşmalarına izin verirken Konuşan Çiçekler’i tamamen susturma seçeneği sunmasından memnun.

u/klaxhax, kurulum seçeneğiyle ilgili bir başlıkta “Harika bir haber. “Onların yanından geçtiğinizde otomatik olarak sizinle konuştuklarını görünce biraz endişelendim” diye yanıt verdi. r/NintendoSwitch alt düzenlemesi. “Bana GBA geri dönüşlerini yaşattı Mario Tüm o korkunç müziklerle dolu bir yeniden basım…”

u/Red_Speed ​​​​aynı başlıkta “Bu tek değişiklikle bu oyun artık bir GOTY yarışmacısı” diye yanıtladı.

Konuşan çiçeklerin motor ağızlarının yeniliği, incelikli olma olasılığı yüksek olduğundan, onları nasıl kapatacağınızı veya dillerini nasıl değiştireceğinizi bilmek onlara faydalı olabilir. O merak ediyor Oyuncular – birinci, ikinci veya üçüncü oyunda olsun.

READ  Metal Gear Solid 3 seslendirme sanatçısı, Snake Eater'ın yeniden yapımıyla dalga geçiyor