Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

SVU’nun yaklaşan şov izleyicisi, Kelly Gidish’in ayrılmasından memnun olmayan hayranlara yanıt veriyor

SVU'nun yaklaşan şov izleyicisi, Kelly Gidish'in ayrılmasından memnun olmayan hayranlara yanıt veriyor

SVU Next Show'un modeli, Kelly Gidish'in ayrılmasından memnun olmayan hayranlara yanıt veriyor başlıklı makalenin resmi

resim: Dia Dipasobel (Getty Resimleri)

Kelly Giddish Bugün erken saatlerde açıklandı Yakında işlevsel olarak öldürülemez olandan ayrılacak. Kanun ve Düzen Franchise, rotasyonun son 10 sezonunda oynadığı rolden uzaklaştıKapatılan ana franchise zinciri Kanun ve Düzen: SVU. Instagram’dan ayrılma hakkında yazmaGidish, 2011 yılında Ice-T’nin Dedektif Fin Tutuola’nın yeni ortağı olarak gösteriye katılan karakteri Dedektif Amanda Rollins hakkında sıcak bir şekilde konuştu. “Gedish, televizyonda Rollins gibi başka bir karakter olmadığını yazdı. “Büyüdüm ve değiştim ve ben de öyleyim. Bu şova yirmili yaşlarımdayken başladım ve hayatımda Rollins’le bunca yıl yetişkinliğimi geçirdiğim için minnettarım.”

Jedish değişim konusunda oldukça olumlu görünse de Dick Wolf, Mariska Hargitay ve on yılı aşkın bir süredir birlikte çalıştığı diğer birçok kişiye teşekkür ettiği gönderisinde, yorumlarda tuhaf bir dram ortaya çıktı. Özellikle, Gidish’in ayrılışıyla ilgili üzüntüsünü ifade etmek için atlayan David Graziano’yu çevreleyen yaklaşan şovmen, yalnızca endişeli hayranlardan değişikliğin neden yapıldığına dair bazı soruları yakalamak için.

Graziano’nun yanıtı ilginçti:

Emojiler ve tweetler dünyasında her şeyin göründüğünden daha karmaşık olduğunu düşünmek biraz zaman alabilir. Söyleyeceğim tek şey, Kelly’nin bunu çok zarif bir şekilde ele aldığı. Şüphesiz, 24 yıllık televizyon yazarlığım boyunca karşılaştığım alandaki en iyi profesyonellerden biri. Onun yaklaşan çıkışına üzüldüm. Ona tekrar yazabilseydim şanslı günüm olurdu.

Kanun ve Düzen: SVU 22 Eylül’de 24. sezonuyla geri dönüyor. Jedish’in ayrılmadan önce kaç bölüm çıkacağına dair bir bilgi yok.

[[[[Karşısında sınır]

READ  Ukraynalı aktris Oksana Shvets, Rus füze saldırısında hayatını kaybetti.